Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 października 2017, 18:11

autor: Góral

The Last of Us: Part II - mocny trailer gry

The Last of Us: Part II, wyczekiwana przygodowa gra akcji od studia Naughty Dog, doczekała się nowego zwiastuna, na którym zaprezentowano niewidziane wcześniej postacie.

The Last of Us: Part II - deweloperzy ujawniają nowe postacie - ilustracja #1

Na Paris Games Week nie mogło zabraknąć wyczekiwanego The Last of Us: Part II. Niestety, jeżeli liczycie na masę konkretów, to musimy Was zawieść. Studio Naughty Dog postanowiło bowiem zaprezentować kilkuminutowy zwiastun, na którym pokazano kilka nowych postaci. Odegrają one dużą rolę w nowej przygodzie Ellie i Joela, ale szczegółów nie podano. Nie oznacza to jednak, że nie ma na co patrzeć – wręcz przeciwnie. Opublikowany materiał serwuje nam kilka mocnych scen z udziałem trzech kobiet – dwie z nich zostały pojmane przez ludzi trzeciej, która nie przebiera w środkach, by dostać to, czego pragnie. Jak kończy się cała sytuacja obejrzycie już sami.

Przypominamy, że The Last of Us: Part II nie ma jeszcze ustalonego terminu premiery. Tytuł został zapowiedziany pod koniec 2016 roku. Możliwe więc, że doczekamy się go na zakończenie przyszłego roku, ale na razie to nic pewnego.