Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 października 2017, 18:06

autor: AlexB

Znajome twarze na nowym zwiastunie gry Spider-Man

Podczas konferencji Sony na Paris Games Week 2017 zaprezentowano nowy, fabularny zwiastun gry Spider-Man od studia Insomniac. Tytuł, przeznaczony wyłącznie na PlayStation 4, zadebiutuje w przyszłym roku.

Znajome twarze na nowym zwiastunie gry Spider-Man - ilustracja #1

Spider-Man od Insomniac Games, twórców między innymi serii Ratchet & Clank, jest jedną z najbardziej wyczekiwanych ekskluzywnych premier na PlayStation 4. Niestety, na ostatnich targach E3 ogłoszono, że tytuł pojawi się dopiero w 2018 roku. Nie oznacza to jednak, że twórcy zwolnili z kampanią reklamową. Podczas konferencji firmy Sony zorganizowanej przy okazji Paris Games Week 2017 zaprezentowano zupełnie nowy, fabularny zwiastun gry. Możemy na nim zobaczyć sporo ikonicznych dla opowieści o Człowieku-Pająku twarzy – ciocię May, Mary Jane, Kingpina, Normana Osborna, Milesa Moralesa, czyli Spider-Mana w serii Ultimate, oraz co najważniejsze, samego Petera Parkera bez maski kultowego pajęczaka. Nie zabrakło też głównego złoczyńcy w grze, czyli Martina Li aka Mister Negative’a. Co ciekawe, jak możemy zauważyć w zwiastunie, podczas zabawy graczom przyjdzie się wcielić nie tylko w Parkera i poznawać jego życie prywatne oraz „superbohaterskie”, ale również w inne postacie. Wszyscy fani Spider-Mana posiadający PlayStation 4 powinni zatem już zacierać ręce.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Spider-Man

Spider-Man