Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 października 2017, 18:01

Gameplay z God of War na Paris Games Week 2017

Podczas targów Paris Games Week zaprezentowano krótki, zaledwie dwuminutowy fragment rozgrywki z gry God of War. Oprócz pokazania niektórych mechanik, pokaz potwierdził także planowaną na początek 2018 roku datę premiery.

Konferencja Sony podczas tegorocznego Paris Games Week obrodziła we fragmenty rozgrywki z nowych gier. Wśród nich pojawił się wyczekiwany przez miłośników krwawej, brutalnej zabawy God of War – czwarta odsłona popularnej serii, pojawiającej się ekskluzywnie na konsolach PlayStation. Zaprezentowany w Paryżu fragment był króciutki, ale mimo to pokazywał parę ciekawych momentów – m.in. nowych przeciwników, kombinacje ciosów do spółki z towarzyszącym Kratosowi synem oraz wykorzystanie środowiska w walce. Jak przystało na ten cykl, tradycyjnie było brutalnie (choć nie tak brutalnie, jak można było się spodziewać po ostatnich zapowiedziach) i efektownie. Fragment rozgrywki potwierdził też datę premiery, planowaną na początek przyszłego roku.

Wygląda na to, że syn Kratosa nie będzie wyłącznie wymagał ochrony, ale też sam chętnie ruszy do walki. - Gameplay z God of War na Paris Games Week 2017 - wiadomość - 2017-10-30
Wygląda na to, że syn Kratosa nie będzie wyłącznie wymagał ochrony, ale też sam chętnie ruszy do walki.
  1. Oficjalna strona internetowa gry God of War
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
God of War

God of War