Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 października 2017, 18:28

Blood & Truth to mieszanka gry szpiegowskiej i radosnej rozwałki na PlayStation VR

Podczas trwającego Paris Games Week londyński oddział firmy Sony zaprezentował swoją nową grę - Blood & Truth. Zmierzająca na PlayStation VR produkcja to po części skradanka, gra szpiegowska i naszpikowany akcją FPS.

Na trwającym Paris Games Week zdecydowaną większość prezentowanych gier stanowią produkcje zapowiedziane już wcześniej, podczas targów E3 lub gamescom. Nie zabrakło też jednak nowych marek. Jedną z nich jest Blood & Truth – gangsterski tytuł autorstwa londyńskiego oddziału Sony, przeznaczony na PlayStation VR. Pierwszy zwiastun, który możecie zobaczyć powyżej, powiedział nam co nieco na temat tego, w jakim klimacie będzie utrzymana produkcja – jest tu najwidoczniej trochę mafijnych porachunków, szpiegowskich gadżetów w stylu Bonda oraz sporo brutalnej akcji. Problemem może być sterowanie dwoma pistoletami przy użyciu kontrolerów PlayStation Move, poza tym jednak produkcja zapowiada się na nie lada gratkę dla fanów wirtualnej rzeczywistości – szczególnie obiecująco zapowiada się wykorzystywanie do swych celów kamer, wytrychów i pułapek, ale także fragmenty pełne głośnych strzelanin i eksplozji. Niestety, na razie nie podano przewidywanej daty premiery.

Trochę skradania, trochę gadżetów i dużo wybuchowej akcji – czy Blood & Truth ma potencjał, by stać się wielkim hitem PlayStation VR? - Blood & Truth to mieszanka gry szpiegowskiej i radosnej rozwałki na PlayStation VR - wiadomość - 2017-10-30
Trochę skradania, trochę gadżetów i dużo wybuchowej akcji – czy Blood & Truth ma potencjał, by stać się wielkim hitem PlayStation VR?
  1. Oficjalna strona internetowa imprezy Paris Games Week