Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

The Brotherhood Games: wyprodukowane gry

Beautiful Desolation

Beautiful Desolation

Stasis

Stasis

Cayne

Cayne

Gry w produkcji i planach

Beautiful Desolation PC2020

Wyprodukowane i wydane gry

Wiadomości dotyczące The Brotherhood Games


Beautiful Desolation - nowa gra twórców Cayne i Stasis jeszcze w tym miesiącu

Czaruś, 14 lutego 2020, 12:14

Deweloperzy ze studia The Brotherhood, twórcy ciepło przyjętych gier przygodowych w klimacie horroru Cayne oraz Stasis, nie spoczywają na laurach. Pod koniec tego miesiąca na platformy Steam oraz GOG trafi Beautiful Desolation – ufundowana na Kickstarterze gra przygodowa z widokiem izometrycznym, której akcja rozgrywa się w postapokaliptycznym świecie.

Beautiful Desolation - nowa gra twórców Stasis trafiła na Kickstartera

Góral, 25 stycznia 2017, 12:24

Studio The Brotherhood Games (twórcy Stasis) rozpoczęło zbiórkę pieniędzy na Beautiful Desolation - nową przygodówkę point-and-click. Deweloperzy potrzebują 120 tysięcy dolarów.

Cayne - dziś debiut darmowej przygodówki od twórców Stasis [news zaktualizowany]

Góral, 24 stycznia 2017, 19:35

Jeżeli ciepło wspominacie wydane w 2015 roku Stasis, to z pewnością ucieszycie się na wieść, że dziś wieczorem ukaże się Cayne - darmowy samodzielny dodatek, opowiadający o przygodach ciężarnej Hadley.

Twórcy Stasis zapowiedzieli Beautiful Desolation i Cayne

Góral, 4 września 2016, 12:15

Studio The Brotherhood Games zapowiedziało swoją kolejną grę, nazwaną Beautiful Desolation. Dodatkowo firma pracuje nad Cayne - darmowym dodatkiem do mrocznej przygodówki Stasis.

Stasis - przygodówka w klimatach pierwszego Obcego doczeka się wersji mobilnej

Adrian Werner, 17 kwietnia 2016, 10:38

Studio The Brotherhood poinformowało, że trwają prace nad mobilną konwersją gry Stasis, czyli udanej izometrycznej przygodówki science-fiction, która zadebiutowała w zeszłym roku na PC.

Stasis - izometryczna przygodówka science-fiction zadebiutuje 31 sierpnia

Adrian Werner, 8 sierpnia 2015, 16:58

Studio The Brotherhood i firma Daedalic Entertainment ogłosiły, że utrzymana w klimacie horroru science-fiction izometryczna przygodówka Stasis trafi do sprzedaży pod koniec sierpnia.

Wieści ze świata (Games with Gold, beta Alone in the Dark: Illumination, The Witness) 29/1/2015

Góral, 29 stycznia 2015, 14:41

Dziś piszemy m.in. o grach, które w lutym trafią do promocji Games with Gold, startującej zamkniętej becie Alone in the Dark: Illumination czy też o postępach prac związanych z The Witness. Witamy w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Stasis - ufundowano niezależną przygodówkę w klimatach science fiction

Sarge, 4 grudnia 2013, 11:40

Zbiórka w serwisie Kickstarter na produkcję gry niezależnej Stasis okazała się sukcesem. Na trzy dni przed zakończeniem akcji twórcom z południowoafrykańskiego studia The Brotherhood udało się zgromadzić wymaganą kwotę 100 tysięcy dolarów.

Zobacz zwiastun gry Stasis – skrzyżowania Sanitarium z Obcym

Hed, 21 grudnia 2011, 11:40

Stasis to propozycja dla fanów i fanek gier przygodowych, którzy lubią mroczne science-fiction. W tej produkcji, pokazanej na pierwszym zwiastunie, wcielimy się w mężczyznę przemierzającego opuszczony ośrodek badawczy w poszukiwaniu rodziny. Gra zaskakuje świetnym wykonaniem i gęstym klimatem – przekonajcie się sami.