Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Wydawcy gier Replay Games

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Replay Games:


UIG Entertainment

Wiadomości dotyczące Replay Games


Leisure Suit Larry: Reloaded trafiło do sprzedaży

Adrian Werner, 27 czerwca 2013, 10:45

Do sprzedaży trafiła pecetowa edycja Leisure Suit Larry: Reloaded, czyli odświeżonej wersji pierwszej części klasycznego cyklu przygodówek.

Leisure Suit Larry: Reloaded opóźniony na koniec czerwca

Sarge, 21 maja 2013, 09:15

Studio Replay Games niejednokrotnie przesuwało datę premiery gry Leisure Suit Larry: Reloaded, czyli remake'u pierwszej odsłony przygód popularnego Larry'ego Laffera. Właśnie doszło do kolejnej obsuwy, choć wydawało się, że wszystko jest na dobrej drodze do debiutu tej przygodówki.

Leisure Suit Larry: In the Land of the Lounge Lizard HD zadebiutuje 31 maja

qjin, 23 kwietnia 2013, 09:08

Leisure Suit Larry: In the Land of the Lounge Lizard HD, zgodnie z przewidywaniami, pojawi się najprawdopodobniej 31 maja bieżącego roku na PC, Maca i Linuksa. Data dotyczy wydania w sklepach cyfrowej dystrybucji. W planach jest wersja pudełkowa, która z kolei ma ukazać się w Europie jeszcze w czerwcu.

King's Quest - jest szansa, że markę wskrzesi Activision

Góral, 3 kwietnia 2013, 11:01

Paul Trowe, szef firmy Replay Games, wyjawił informację, że koncern Activision zamierza zrobić coś z marką King's Quest. Sprawa wyszła na jaw, gdy zgłosił się on do korporacji w celu uzyskania licencji na King's Questa, jednak spotkał się z odmową i dano mu do zrozumienia, że gigant elektronicznej rozrywki zrobi grę samemu.

Leisure Suit Larry: In the Land of the Lounge Lizard HD pojawi się w maju. Twórcy wyjawiają plany na przyszłość

luckie, 29 marca 2013, 09:24

Zgodnie z najświeższymi doniesieniami, w Leisure Suit Larry: In the Land of the Lounge Lizard HD zagramy w drugiej połowie maja. Po premierze tytułu, twórcy zajmą się produkcją hazardowej gry free-to-play w świecie Larry’ego Laffera.

Klasyczna przygodówka Fester Mudd: Curse of the Gold w sprzedaży

Sarge, 11 marca 2013, 10:55

W ostatni piątek miała miejsce premiera pierwszego z planowanych trzech epizodów klasycznej przygodówki Fester Mudd: Curse of the Gold. Jest to produkcja utrzymana w klimatach Dzikiego Zachodu, stworzona przez studia Replay Games oraz Prank Entertainment.

Półgodzinny zapis rozgrywki z Leisure Suit Larry: In the Land of the Lounge Lizard HD

Adrian Werner, 17 lutego 2013, 15:35

W sieci pojawił się półgodzinny zapis rozgrywki z odświeżonej wersji przygodówki Leisure Suit Larry: In the Land of the Lounge Lizard. Dzięki każdy może zobaczyć jak projekt prezentuje się w obecnym, wciąż bardzo wczesnym, stadium produkcji.

Wieści ze świata (Star Wars: The Old Republic, Star Galaxy) 12/12/12

Sarge, 12 grudnia 2012, 14:45

Dziś piszemy m.in. o aktualizacji 1.6 do produkcji MMO Star Wars: The Old Republic, zapowiedzi gry Star Galaxy, darmowym poziomie do platformówki Giana Sisters: Twisted Dreams, a także terminie premiery przygodówki The Book of Unwritten Tales: The Critter Chronicles w Polsce. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Opóźniono datę premiery gry Leisure Suit Larry: In the Land of the Lounge Lizard HD

Sarge, 7 maja 2012, 12:15

Duża suma pieniędzy zgromadzona za pośrednictwem Kickstartera na produkcję gry Leisure Suit Larry: In the Land of the Lounge Lizard HD spowodowała, że studio Replay Games zostało zmuszone do przesunięcia daty premiery tego tytułu na późniejszy termin. Prawdopodobnie mowa o 2013 roku.

Leisure Suit Larry zatriumfował na Kickstarterze – twórcy otrzymali ponad 650 tysięcy dolarów

Hed, 3 maja 2012, 11:13

Zakończyła się akcja zbiórki pieniędzy na remake gry Leisure Suit Larry. Twórcy ze studia Replay Games, do których dołączył sam Al Lowe, otrzymali od graczy ponad 650 tysięcy dolarów na stronie Kickstarter.

Leisure Suit Larry powróci w HD – fani sfinansowali projekt Ala Lowe’a i Replay Games

Hed, 26 kwietnia 2012, 10:06

Studio Replay Games stworzy odświeżoną wersję pierwszej części serii Leisure Suit Larry. Producent wspierany przez samego Ala Lowe’a, twórcę marki, otrzymał na ten projekt 500 tysięcy dolarów od fanów przygodówek.

Leisure Suit Larry powróci za 500 tysięcy dolarów – kolejna akcja na stronie Kickstarter

Hed, 3 kwietnia 2012, 10:58

Al Lowe, legendarny twórca przygodówek, stworzy zapowiadaną w ubiegłym roku przeróbkę pierwszych przygód Larry’ego, jeśli fani przekażą na ten projekt 500 tysięcy dolarów. To kolejna akcja przeprowadzana za pośrednictwem serwisu Kickstarter.

Leisure Suit Larry powróci w przyszłym roku

Adrian Werner, 11 października 2011, 08:59

Mamy doskonałe wieści dla fanów przygodówek. Dowiedzieliśmy się, że szykowany jest powrót klasycznej serii Leisure Suit Larry.

Wieści z targów E3 (Star Trek, LIMBO, Magicka) 7/06/11

Jiker, 7 czerwca 2011, 15:00

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dodatkach do Magicki, sukcesie PSP i Move, wznowieniach Close Combat oraz Leisure Suit Larry, konwersji LIMBO na PC, terminie premiery Team ICO Collection, a także nowym Star Treku na PS3. Zapraszamy do lektury.

Al Lowe o fabule Leisure Suit Larry 8

Olek, 11 marca 2010, 14:05

Twórca jednej z najpopularniejszych i najzabawniejszych serii gier przygodowych wszech czasów zdradził, jaka miała być fabuła kontynuacji Leisure Suit Larry 7: Love For Sail. Niestety, wynikiem braku porozumienia z wydawcą, ostatnie odsłony przygód Larry'ego Laffera były co najwyżej średnimi produkcjami.