Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 lutego 2013, 15:35

Półgodzinny zapis rozgrywki z Leisure Suit Larry: In the Land of the Lounge Lizard HD

W sieci pojawił się półgodzinny zapis rozgrywki z odświeżonej wersji przygodówki Leisure Suit Larry: In the Land of the Lounge Lizard. Dzięki każdy może zobaczyć jak projekt prezentuje się w obecnym, wciąż bardzo wczesnym, stadium produkcji.

W maju zeszłego roku sukcesem zakończył się Kickstarter, którego celem było zgromadzenie środków potrzebnych na wyprodukowanie odświeżonej wersji klasycznej przygodówki Leisure Suit Larry: In the Land of the Lounge Lizard. Autorom udało się zebrać 655 tys. dolarów. Następne dziewięć miesięcy zespół deweloperski, któremu przewodzi Al Lowe, zajmował się tworzeniem zrębów gry. Projekt osiągnął teraz fazę alpha i autorzy podzielili się grywalną wersją testową z osobami, które wsparły projekt na Kickstarterze. Jedna z nich nagrała zapis rozgrywki z tego dema, dzięki czemu każdy może zobaczyć jak gra prezentuje się w obecnym stadium produkcji.

  1. Leisure Suit Larry: In the Land of the Lounge Lizard – strona oficjalna gry

Filmik pochodzi z bardzo wczesnej wersji, więc wiele elementów wciąż jest tymczasowych. Przypomnijmy, że remake nie ograniczy się do ulepszenia grafiki. Pojawią się również dodatkowe lokacje, zagadki oraz postacie, których nie było w pierwowzorze. Możemy też spodziewać się wielu nowych kawałków muzycznych.

Odświeżona wersja Leisure Suit Larry: In the Land of the Lounge Lizard powstaje z myślą o pecetach oraz urządzeniach mobilnych opartych na systemach iOS i Android. Premiera zapowiadana jest na październik tego roku.