Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 maja 2013, 09:15

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Leisure Suit Larry: Reloaded opóźniony na koniec czerwca

Studio Replay Games niejednokrotnie przesuwało datę premiery gry Leisure Suit Larry: Reloaded, czyli remake'u pierwszej odsłony przygód popularnego Larry'ego Laffera. Właśnie doszło do kolejnej obsuwy, choć wydawało się, że wszystko jest na dobrej drodze do debiutu tej przygodówki.

Studio Replay Games po raz kolejny przesunęło datę premiery przygodówki Leisure Suit Larry: Reloaded. Gra była wcześniej znana pod przydługą nazwą Leisure Suit Larry: In the Land of the Lounge Lizard HD.

Według najnowszych informacji, Leisure Suit Larry: Reloaded będzie mieć swoją premierę pod koniec czerwca. Przypomnijmy, że gra miała zadebiutować w cyfrowej dystrybucji 31 maja, więc mowa o stosunkowo nieznacznym opóźnieniu. Jako główny powód obsuwy podano chęć naprawienia błędów, które w ostatnim czasie zostały wykryte przez twórców.

Larry Laffer bez kobiet u boku potrafi szybko zmarkotnieć - Leisure Suit Larry: Reloaded opóźniony na koniec czerwca - wiadomość - 2013-05-21
Larry Laffer bez kobiet u boku potrafi szybko zmarkotnieć

Deweloper podjął tę decyzję, aby dostarczyć graczom produkt o jak najwyższej jakości. Do ostatnio wykrytych błędów zalicza się m.in. przenikanie głównego bohatera przez wybrane elementy otoczenia, wyłączanie muzyki w określonych miejscach, brakujące efekty dźwiękowe w samouczku, czy linie dialogowe wypowiadane w nieodpowiednich scenkach. Choć nie są to bugi zupełnie uniemożliwiające rozgrywkę, to twórcy zdają sobie sprawę, że jakość tej gry wpłynie na to, jak gracze będą postrzegać ewentualne kolejne odsłony przygód Larry’ego.

Leisure Suit Larry: Reloaded to remake pierwszej części przygodowej serii, w której wcielaliśmy się w tytułowego Larry’ego Laffera. Charyzmatyczny mężczyzna, mimo 40 lat na karku, nie przestaje uwodzić kobiet. Zadaniem gracza będzie więc walczyć o serce jednej z kilku kandydatek, co nie okaże się tak łatwe jak mogłoby się na początku wydawać. Pierwowzór ukazał się na rynku w 1987 roku, a odświeżona wersja pojawi się na PC, Macach oraz urządzeniach mobilnych korzystających z systemu operacyjnego iOS lub Android.