Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Wiadomości dotyczące TOMY


Naruto: Path of the Ninja 2 zapowiedziane

vampire, 15 maja 2008, 12:07

Firmy TOMY Corporation i D3Publisher of America zapowiedziały powstanie kontynuacji jRPG na podstawie popularnej mangi autorstwa Masashi Kishimoto - Naruto: Path of the Ninja 2. Podobnie jak pierwsza część, gra tworzona jest specjalnie z myślą o konsoli Nintendo DS. W sprzedaży powinna ukazać się we wrześniu tego roku.

Najbardziej innowacyjna wersja przygód Naruto już niedługo w Europie

Jiker, 5 marca 2008, 11:37

Jak poinformowało Nintendo, Naruto: Clash of Ninja Revolution – pierwsza produkcja opowiadająca o przygodach przezabawnego bohatera słynnej mangi i anime stworzona z myślą o konsoli Nintendo Wii – ukaże się na europejskim rynku już za kilka tygodni.

Naruto: Ninja Destiny wydostaje się poza Japonię

Przemysław Zamęcki, 11 stycznia 2008, 14:45

Na tegoroczny luty firmy TOMY Corporation i D3Publisher of America zaanonsowały premierę kolejnej gry wykorzystującą popularną na całym świecie markę Naruto.

Naruto wystąpi ekskluzywnie dla właścicieli konsoli Wii

Major Doktor Upiorna, 2 czerwca 2007, 10:25

Zaledwie przedwczoraj informowaliśmy Was, że tytuł Naruto: Path of the Ninja pojawi się na wyświetlaczach konsoli Nintendo DS, a już doszły do nas wieści, że nowa produkcja z tytułowym wojownikiem w roli głównej zostanie zadedykowana posiadaczom systemu Wii.

Gra typu RPG z Naruto w roli głównej

Major Doktor Upiorna, 31 maja 2007, 09:09

Korporacja TOMY wraz z amerykańskim odziałem firmy wydawniczej D3Publisher zapowiedziała, że w przygotowaniu znajduje się kolejny tytuł ze znanego cyklu bijatyk spod znaku Naruto. Pozycja ta o podtytule Path of the Ninja zostanie przygotowana wyłącznie z myślą o posiadaczach konsoli Nintendo DS.

Kolejna odsłona cyklu wirtualnych bijatyk zmierza na PSP

Major Doktor Upiorna, 12 kwietnia 2007, 08:59

Amerykański odział firmy Namco Bandai zapowiedział kolejną grę z serii opartej na popularnym cyklu filmów anime rodem z Japonii. Owe wirtualne bijatyki, bo tym właśnie jest Naruto: Ultimate Ninja Heroes, zostaną zlokalizowane na przenośnej konsoli ze stajni Sony. Z udostępnionych danych wynika, że niniejsza produkcja pod względem stylu rozgrywki nie zamierza powielać rozwiązań zastosowanych w poprzedniczkach.

Zapowiedziano grę Naruto: Clash of Ninja MVZ

Metatron, 14 marca 2007, 12:57

Amerykański oddział firmy wydawniczej D3Publisher zapowiedział zmierzającą na Wii grę Naruto: Clash of Ninja MVZ. Będzie to wydana wyłącznie na konsolę Nintendo bijatyka osadzona w uniwersum serii mang i anime Naruto. Premiera gry przewidziana jest na jesień bieżącego roku.

Naruto: Ninja Council 3 zostanie wydane poza Japonią

Jiker, 4 stycznia 2007, 07:30

Firmy Tomy oraz D3 Publishers of America ogłosiły, że gra Naruto: Ninja Council 3, znana w Japonii pod tytułem Naruto: Saikyou Ninja Daikesshuu 3, zostanie wydana w Stanach Zjednoczonych. Będzie to zarazem pierwsza pozycja z serii Ninja Council, która trafi na konsolę Nintendo DS. Poprzednie dwie odsłony zostały wyprodukowane z myślą o GameBoy Advance.

Naruto nowej generacji

eLKaeR, 7 kwietnia 2006, 10:44

Gry na kanwie cyklu japońskich komiksów i kreskówek spod znaku Naruto nie są żadną nowością, gdyż słyszeliśmy już np. o Naruto: Clash of Ninja dla GameCube. Jednak dotąd nikt nie informował o przeniesieniu przygód Uzumakiego Naruto i jego ekipy na platformę X360. Firma Ubisoft Entertainment postanowiła podjąć się tego zadania i stworzyć grę z myślą o posiadaczach nowej konsoli ze stajni Microsoft.