Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGNDS
Okładka Naruto: Path of the Ninja 2 (NDS)
OkładkaNaruto: Path of the Ninja 2 (NDS)

Naruto: Path of the Ninja 2 NDS

Kontynuacja wydanej na platformach przenośnych serii gier jRPG z elementami bijatyki, znanej w rodzimej Japonii pod nazwą Naruto RPG.

RPG | seriale animowane | ninja | manga i anime | Naruto | jRPG | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Naruto: Path of the Ninja 2 Premiera NDS

14października2008

producent: TOMY wydawca: D3 Publisher Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Naruto: Path of the Ninja 2

Mini Ninjas

The Legend of Zelda: Phantom Hourglass

Okamiden

Naruto: Path of the Ninja 2 to przedstawiciel gatunku tzw. japońskich RPG-ów. Jest to zarazem kontynuacja gry, która na rynku zadebiutowała pod koniec 2007 roku. Za przygotowanie sequela ponownie odpowiedzialne jest japońskie studio developerskie TOMY.

Opisywana produkcja w bardzo wyraźny sposób nawiązuje do cieszącego się niezwykle dużą popularnością anime, stworzonego przez Masashiego Kishimoto. Gracz ma okazję poznać dalsze losy tytułowego nastoletniego adepta sztuk walki, wyruszając z nim w niebezpieczną podróż. W Naruto: Path of the Ninja 2 pojawia się około trzydziestu grywalnych bohaterów. Oprócz Uzumakiego Naruto są to tak znane osobistości jak Sakura czy Tenten.

Kontynuacja wyróżnia się między innymi za sprawą poprawionego systemu rozgrywania walk. Jest on teraz bardziej intuicyjny, co zostanie docenione w szczególności przez mniej doświadczonych fanów Naruto. Z myślą o wyjadaczach gatunku przygotowano z kolei między innymi nowe zabójcze combosy. Co ciekawe, wiele spośród dostępnych ataków zakłada wykorzystanie ekranu dotykowego konsoli DS. W trakcie zabawy dowodzi się drużyną składającą z kilku wybranych przez siebie postaci. Także i tu można liczyć na kilka ważnych usprawnień, dotyczących między innymi ustalania lidera zespołu czy działania systemu odpowiedzialnego za aktywowanie konkretnych członków zespołu.

W przeciwieństwie do pierwszej części, która oferowała atrakcje wyłącznie dla pojedynczego gracza, tym razem nie zapomniano o sympatykach multiplayera. Uczestnicy zabawy przystępują tu do bezpośrednich starć, mających na celu wyłonienie najlepszego mistrza sztuk walki. Oprawa wizualna Naruto: Path of the Ninja 2 prezentuje zbliżony poziom wykonania do pierwszej odsłony tego cyklu. Rozgrywka toczy się na dolnym ekranie, a wydarzenia ukazywane są w rzucie izometrycznym. Górny ekran służy zaś między innymi wyświetlaniu statystyk członków drużyny.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: sieć lokalna   Liczba graczy: 1-2  

Ocena użytkowników: 5,7 / 10 na podstawie 27 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 9.7 / 10 na podstawie 3 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Naruto: Path of the Ninja 2: Odpowiednia dla każdego wieku.