Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikBijatykiNDS
Okładka Naruto Shippuden: Ninja Destiny 2 (NDS)

Naruto Shippuden: Ninja Destiny 2 NDS

Kontynuacja wydanej wyłącznie na konsolkach Nintendo DS trójwymiarowej bijatyki, osadzonej w uniwersum popularnej mangi i anime Masashiego Kishimoto.

Bijatyki | seriale animowane | ninja | manga i anime | Naruto | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo DS
Okładka Naruto Shippuden: Ninja Destiny 2 (NDS)

producent: Takara

wydawca: TOMY

wydawca PL: Stadlbauer

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji NDS:

24kwietnia2008

3kwietnia2009

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Naruto Shippuden: Ninja Destiny 2 jest oficjalną kontynuacją gry Ninja Destiny z 2008 roku. Ponownie mamy do czynienia z trójwymiarową bijatyką, osadzoną w uniwersum wykreowanym przez Masashiego Kishimoto.

Wątek fabularny Ninja Destiny 2 bazuje na anime Naruto: Shippuden, a więc kontynuacji pierwszej edycji serialu. Oznacza to, że akcja rozpoczyna się kilka lat po wydarzeniach z poprzedniej gry, a konkretnie po powrocie Naruto do Konohy. Główny bohater jest już piętnastoletnim chłopcem, a podejmowanym przez niego działaniom nadano bardziej dojrzały wydźwięk. Opisywana produkcja koncentruje się na dwóch głównych wątkach – uratowaniu porwanego Gaary oraz ocaleniu jednego z przyjaciół Sasuke.

Producent tym razem oddał do naszej dyspozycji 32 grywalne postaci, a konkretnie wszystkich głównych bohaterów znanych z anime. Istotną nowiną jest to, że zakres uderzeń niektórych adeptów sztuk walki został znacznie poszerzony, uwzględniając tym samym ich postępy wynikające z przeskoku fabuły o kilka lat do przodu. Same walki są bardzo dynamiczne, stawiając na dobre poznanie poszczególnych postaci i wykorzystanie słabych stron oponentów.

W omawianej kontynuacji oprócz klasycznych pojedynków jeden na jednego, rozgrywanych w pojedynkę lub z żywym graczem, możemy także przystępować do trybu o nazwie Quest Mode. W tym przypadku zajmujemy się eksploracją lochów, pokonywaniem kolejnych przeciwników, zbieraniem drogocennych przedmiotów i awansowaniem głównej postaci na wyższe poziomy doświadczenia.

Oprawa wizualna Ninja Destiny 2 nieznacznie zmieniła się w stosunku do pierwszej części, zachowując ogólny wysoki poziom wykonania. Postaci są teraz nieco lepiej animowane, a do potyczek dochodzi w wielu różnych lokacjach. Gra została wydana ekskluzywnie na konsolę Nintendo DS.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   sieć lokalna     Liczba graczy: 1-2  

Ocena czytelników: 6,5 / 10 na podstawie 15 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Naruto Shippuden: Ninja Destiny 2

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.