Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweGBA
Okładka Naruto: Ninja Council 2 (GBA)
OkładkaNaruto: Ninja Council 2 (GBA)

Naruto: Ninja Council 2 GBA

Druga część serii chodzonych bijatyk na podstawie mangi Masashiego Kishimoto. Ponownie kierujemy Drużyną Siódmą, walcząc z przeciwnikami i skacząc po platformach na dwuwymiarowych planszach.

Zręcznościowe | seriale animowane | ninja | manga i anime | beat 'em up | Naruto | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Naruto: Ninja Council 2 Premiera GBA

4października2006

producent: TOMY wydawca: D3 Publisher

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Naruto: Ninja Council 2 to kontynuacja gry zręcznościowej Naruto: Ninja Council, stworzona przez studio TOMY we współpracy z zespołem Aspect. Tytuł oparty jest na arcypopularnej mandze autorstwa Masashiego Kishimoto i ukazał się na GBA.

Fabuła

Naruto: Ninja Council 2 na platformę GBA kontynuuje historii jedynki, luźno nawiązującą do oryginalnego komiksu. Śledzimy więc dalsze losy Drużyny Siódmej, z tytułowym bohaterem na czele, od rozpoczęcia egzaminu na Chuunina, do inwazji na wioskę Konoha. Tu i ówdzie zdarzają się odstępstwa od oryginalnej fabuły (na przykład w postaci misji, w której ponownie stawimy czoła Orochimaru).

Mechanika gry

Druga część serii Ninja Council podążą śladami poprzedniczki i tak jak ona jest side-scrollowaną bijatyką. Nasza postać przemieszcza się w jednym kierunku, po drodze walcząc z przeciwnikami lub kolekcjonując symbole liścia. W trakcie gry możemy przełączać się pomiędzy postaciami, przy czym każda z nich ma własne ataki oraz pasek zdrowia. Na planszach znajdujemy też ekwipunek ninja, który możemy wykorzystać w walce.

Kwestie techniczne

Naruto: Ninja Council 2 na platformę GBA korzysta z prostej, dwuwymiarowej grafiki, z wyróżniającymi się efektami specjalnymi w trakcie wykonywania potężniejszych ataków.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Naruto: Ninja Council 2: Odpowiednia dla każdego wieku.