Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikBijatykiWii
Okładka Naruto Shippuden: Clash of Ninja Revolution 3 (Wii)
OkładkaNaruto Shippuden: Clash of Ninja Revolution 3 (Wii)

Naruto Shippuden: Clash of Ninja Revolution 3 Wii

Kolejna część zapoczątkowanego jeszcze na konsolach GameCube cyklu zręcznościowych bijatyk 3D, w których walczymy najbardziej znanymi postaciami ze świata Naruto.

Bijatyki | seriale animowane | ninja | manga i anime | Naruto | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Naruto Shippuden: Clash of Ninja Revolution 3 Premiera Wii

17listopada2009

producent: Eighting wydawca: TOMY

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Naruto Shippuden: Clash of Ninja Revolution 3

Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 3

Super Smash Bros. Brawl

Bleach: Shattered Blade

Clash of Ninja Revolution 3 to kolejna odsłona serii zręcznościowych bijatyk bazująca na popularnym serialu anime Naruto Shippuden. W grze bierzemy udział w szeregu pojedynków pomiędzy najbardziej znanymi bohaterami ze świata stworzonego przez Masashiego Kishimoto.

Fabuła trzeciej części Clash of Ninja Revolution kontynuuje wątki przedstawione w poprzedniej odsłonie cyklu. Z Naruto i innymi bohaterami spotykamy się kilka lat po wydarzeniach przedstawionych w „dwójce”. Tym razem ruszamy w pościg za bardzo niebezpiecznymi członkami organizacji Akatsuki, którym udało się pokonać i porwać Gaarę.

W opisywanej produkcji możemy walczyć ponad trzydziestoma znanymi wojownikami, którzy - ze względu na czas, jaki minął od ostatnich zdarzeń - posiadają zmieniony wygląd oraz dysponują nowymi, specyficznymi dla siebie technikami jutsu wykorzystywanymi podczas starć. Producenci Naruto Shippuden: Clash of Ninja Revolution 3 zadbali również o zmiany w sterowaniu poszczególnymi postaciami. Pojedynki odbywają się na ponad 40 arenach, z czego dziewięć jest zupełnie nowych.

Po raz pierwszy w historii serii wprowadzono tryb multiplayer wykorzystujący Wi-Fi. Dzięki temu możemy zmierzyć się z innymi graczami nie tylko na wspólnym ekranie, jak było do tej pory.

Oprawa graficzna dalej utrzymana jest w komiksowej stylistyce, przypominającej serial telewizyjny. Zadbano oczywiście o uatrakcyjnienie animacji oraz wyglądu poszczególnych plansz.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: sieć lokalna / wspólny ekran  

Ocena użytkowników: 7,3 / 10 na podstawie 40 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8.6 / 10 na podstawie 12 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Naruto Shippuden: Clash of Ninja Revolution 3: 12+