Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiNDS
Okładka Naruto Shippuden: Naruto vs. Sasuke (NDS)

Naruto Shippuden: Naruto vs. Sasuke NDS

Kontynuacja serii Naruto Shippuden: Ninja Council, zapoczątkowanej przez studio Tomy jeszcze na przenośnych konsolkach Game Boy Advance.

Akcji | seriale animowane | ninja | manga i anime | Naruto | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo DS
Okładka Naruto Shippuden: Naruto vs. Sasuke (NDS)

producent: Takara

wydawca: TOMY

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji NDS:

16listopada2010

Naruto Shippuden: Naruto vs Sasuke to chodzona bijatyka, osadzona w uniwersum znanym z anime autorstwa Masashiego Kishimoto. Produkcja jest kontynuacją przygód Naruto znanych z czterech poprzednich odsłon serii Ninja Council.

Gracz wciela się w postać Naruto, biorąc udział w rywalizacji z Sasuke. Historia toczy się w świecie pełnym intryg i tajemnic, w którym rozwiązywanie problemów oraz rozstrzyganie sporów wymaga nie lada umiejętności i sprytu.

Mechanika rozgrywki zaoferowana w Naruto Shippuden: Naruto vs Sasuke nie odbiega zanadto od tego, co można było zaobserwować w poprzednich odsłonach serii Ninja Council. Najogólniej rzecz biorąc gracz ma tu do czynienia z dwuwymiarową, chodzoną bijatyką, w której przejmuje kontrolę nad trzyosobowym zespołem wojowników. Biorąc udział w walkach z dziesiątkami przeciwników, przemierza krainy znane z anime i uczestniczy w starciach z potężnymi bossami.

Najwięcej zabawy w Naruto Shippuden: Naruto vs Sasuke dostarcza wyszukiwanie oraz rekrutowanie kandydatów do trzyosobowej drużyny wojowników. W związku z faktem, że każdy z nich dysponuje odrębnymi umiejętnościami oraz atakami, właściwe dobranie członków ekipy jest nierzadko kluczem do sukcesu w walce. W danym momencie posiadacz Nintendo DS sprawuje kontrolę wyłącznie na jedną postacią.

W Naruto Shippuden: Naruto vs Sasuke zawarty został nie tylko tryb rozgrywki dla pojedynczego gracza, ale również opcja wieloosobowa. W trybie Wireless Battle Mode w tym samym czasie mogą rywalizować nawet cztery osoby. Natomiast w kooperacyjnym Boss Rush Mode dwóch graczy współpracuje ze sobą podczas serii starć z bossami.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   sieć lokalna     Liczba graczy: 1-4  

Oczekiwania czytelników: 3.5 / 10 na podstawie 2 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Naruto Shippuden: Naruto vs. Sasuke

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.