Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Wiadomości dotyczące Rebelmind


Meridian4 udostępnia swoje gry w systemie elektronicznej dystrybucji GamersGate

Krystian Smoszna, 23 października 2007, 16:16

System elektronicznej dystrybucji GamersGate wzbogacił się o kolejny produkt – tym razem jest to dzieło polskich programistów ze studia Rebelmind o nazwie Frater (The Chosen: Well of Souls). To pierwszy efekt współpracy pomiędzy twórcami usługi, a firmą Meridian4, zajmującą się dystrybucją gier na terenie Stanów Zjednoczonych i Kanady.

Cztery tytuły CDV na targach Games Convention

Vercetti, 6 sierpnia 2007, 16:20

Już tylko siedemnaście dni dzieli nas od momentu, gdy niemiecka firma CDV zaprezentuje na targach Games Convention swe nowe produkty. Choć będzie ich niewiele, bo zaledwie cztery, to jeden z nich z pewnością przyciągnie do siebie wiele osób obecnych w Lipsku w dniach 23-26 sierpnia.

Poradnik: Frater

Redakcja GRYOnline.pl, 26 września 2006, 19:27

W poradniku zawarłem kompletny opis przejścia wraz z dokładnym omówieniem przeciwników. W niemalże każdym rozdziale jest czytelna mapka, która pomoże Wam, drodzy gracze, przedostać się z jednego krańca lokacji na drugi.

Oficjalna strona gry Frater zadebiutowała w sieci

Krystian Smoszna, 1 sierpnia 2006, 14:04

Polska firma Rebelmind uruchomiła przed kilkoma dniami oficjalną stronę swojej nowej produkcji o nazwie Frater. Jest to gra akcji z elementami RPG, reprezentująca popularny gatunek „hack & slash”.

Jak dojrzewa polski Frater?

Łukasz Malik, 6 września 2005, 09:48

Wbrew tytułowi, wiadomość nie ma nic wspólnego z przemysłem browarniczym. Chodzi oczywiście o najnowszą grę action cRPG studia Rebelmind zatytułowaną Frater, produkcja idzie pełną parą, a my mamy dla Was kilka nowych informacji na jej temat, oraz porcję świeżych screenów.

Frater - Nowy "hack & slash" od twórców Space Hack

Krystian Smoszna, 7 marca 2005, 09:43

Polskie studio Rebelmind, które znane jest głównie z wydanej niedawno produkcji o nazwie Space Hack, opublikowało informacje na temat nowego projektu. Będzie nim Frater, trójwymiarowy „hack & slash”, wykorzystujący zmodernizowany engine wspomnianej wyżej gry.

Polska gra „Space Hack” już Niemczech; na Gry-OnLine - demo

Kull, 15 października 2004, 13:52

Polski zespół developerski Rebelmind już od dłuższego czasu pracował nad Diablopodobną grą akcji pt. Space Hack. Program ten został wydany w Niemczech pod tytułem „Novasphere 13”, dodatkowo otworzono stronę internetową o Space Hack w języku naszych zachodnich sąsiadów (www.novasphere13.de). Premiera gry w Wielkiej Brytanii nastąpi za ponad miesiąc, zaś już dziś można pograć w demo Space Hack.

Cenega Publishing zamierza opublikować w kwietniu nową serię gier budżetowych

Krystian Smoszna, 15 lutego 2004, 12:35

Firma Cenega Publishing podała do wiadomości, że 23 kwietnia ruszy sprzedaż nowej serii gier, w której znajdą się znane już dobrze tytuły, jak i jeden premierowy. Programy będą sprzedawane w budżetowej cenie, która oscylować będzie w granicach 15 Euro na terenie Starego Kontynentu.

GOL ASY, czyli najlepsze gry roku 2003 - kategoria Polskie Produkcje

Solnica, 12 stycznia 2004, 11:36

Z roku na rok da się zauważyć coraz większą aktywność polskich producentów gier, którzy próbują zaistnieć na tym jakże ciekawym, ale też niejednokrotnie bardzo niewdzięcznym rynku. Nie inaczej było w ubiegłym roku, który zaobfitował w sporą ilość różnego rodzaju pozycji powstałych w naszych rodzimych studiach developerskich. Były to zarówno tytuły gorsze jak i lepsze. O tych pierwszych na moment zapomnijmy i skupmy się w tej chwili na tych ciekawszych, które postanowiliśmy nominować w naszym plebiscycie w kategorii „Polskie Produkcje”.

Space Hack – szczegóły na temat nowego projektu grupy Rebelmind

ComCo, 10 października 2003, 16:33

Pod koniec września poinformowaliśmy Was, iż polski zespół developerski Rebelmind (znany chociażby z niedawnego Groma), rozpoczął prace nad nową gra akcji z elementami role-playing (w stylu Diablo), o nazwie Space Hack. Niestety, autorzy nie podali wówczas dokładniejszych szczegółów odnośnie pełnej wersji omawianego programu -dopiero dzisiaj możemy napisać coś więcej na temat gry, której moment rynkowego debiutu wyznaczono na pierwszą połowę przyszłego roku.

Znana polska grupa developerska Rebelmind ujawnia Space Hacka

Łosiu, 26 września 2003, 09:49

Dziś z samego rana polski zespół developerski Rebelmind, znany z naprawdę solidnych produkcji, typu Wielka Wyprawa (znakomita gra dla dzieci) czy też Grom (gra akcji/cRPG) przesłał nam wiadomość, iż pod koniec przyszłego tygodnia oficjalnie zaanonsuje swój nowy projekt – Diablopodobną grę akcji o tytule Space Hack. Co więcej udostępnił też pierwszego screena z owej produkcji. Dodam jeszcze, iż firma cały czas pracuje też nad zapowiedzianą w zeszłym roku grą - A Fistful Of Gold.

Recenzja: Wielka Wyprawa

Fajek, 5 sierpnia 2003, 13:48

Wielka Wyprawa to klasyczna gra przygodowa pod wieloma względami przypominająca dawny przebój firmy Sierra, pt. EcoQuest. Wykorzystuje ona zmodyfikowany trójwymiarowy silnik graficzny Groma. Gra dedykowana jest przede wszystkim dzieciom...

GROM - poradnik

Sznur, 5 marca 2003, 16:55

Najnowszy pozycja w Dziale Poradników to opis przejścia przygodowej gry akcji GROM, opowiadającej o nieco zwariowanych i niesamowitych perypetiach doborowego oddziału pułkownika Groma, podążającego śladem tajnego projektu nazistów w górach Tybetu. Znaleziono tam pozostałości wysoko rozwiniętej starożytnej cywilizacji, która według mitów i legend dysponowała prawdziwie śmiercionośną bronią. Oczywiście musimy przeszkodzić nazistowskim archeologom w pozyskaniu tak potężnej mocy i przy okazji sprawdzić, jaką tajemnicę skrywa odległy Tybet.

Wygraj egzemplarz Groma

Łosiu, 6 lutego 2003, 09:45

Jakiś czas temu przedstawiłem wam najnowszą grę autorstwa polskiej grupy developerskiej Rebelmind zatytułowaną Grom, niedługo potem mogliście też zapoznać się z jej niemiecką i w końcu angielską wersją demonstracyjną. Gra została już wydana w Niemczech i jej oceny oscylują wokół poziomu 80% (m.in. znany serwis gamesweb.com – 77%), co potwierdza moje przekonanie, iż jest to dobry tytuł. Dlatego też z przyjemnością informuję, iż na angielskojęzycznym serwisie The Brass Lantern trwa konkurs, w wyniku którego możecie wygrać angielskojęzyczną wersję Groma (premiera gry w Wielkiej Brytanii będzie miała miejsce jutro).

Demo BloodRayne, angielskojęzyczne demo Grom

Łosiu, 20 grudnia 2002, 11:00

Jakiś czas temu firma CDV wypuściła niemieckojęzyczną wersję demonstracyjną gry Grom, dzieła polskiej firmy developerskiej Rebelmind. Jeżeli wówczas język niemiecki był dla was przeszkodą w zapoznaniu się z tą produkcją, to informuję, iż w naszym dziale Pliki znajduje się już angielskojęzyczna wersja tego Dema. Ponadto z naszego FTP możecie też pobrać demo BloodRayne – gry akcji z elementami horroru. Zapraszam.