Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 października 2004, 13:52

autor: Kull

Polska gra „Space Hack” już Niemczech; na Gry-OnLine - demo

Polski zespół developerski Rebelmind już od dłuższego czasu pracował nad Diablopodobną grą akcji pt. Space Hack. Program ten został wydany w Niemczech pod tytułem „Novasphere 13”, dodatkowo otworzono stronę internetową o Space Hack w języku naszych zachodnich sąsiadów (www.novasphere13.de). Premiera gry w Wielkiej Brytanii nastąpi za ponad miesiąc, zaś już dziś można pograć w demo Space Hack.

Polski zespół developerski Rebelmind już od dłuższego czasu pracował nad Diablopodobną grą akcji pt. Space Hack. Program ten został wydany w Niemczech pod tytułem „Novasphere 13”, dodatkowo otworzono stronę internetową o Space Hack w języku naszych zachodnich sąsiadów (http://www.novasphere13.de/). Premiera gry w Wielkiej Brytanii nastąpi za ponad miesiąc, zaś już dziś można pograć w demo Space Hack.

Space Hack to gra akcji z elementami cRPG osadzona w realiach S-F. Sama fabuła programu nawiązuje do historii statku transportującego więźniów o nazwie Maximus XV. Owy prom został wessany do wnętrza gwiezdnej anomalii, w której żyją stworzenia napadające na nowoprzybyłe transportowce. Jedyną ucieczką z tej gwiezdnej pułapki okazuje się kapsuła awaryjna, do której trzeba dotrzeć przemierzając opanowane przez wroga biosfery. Zadanie to jak się okazuje może wykonać tylko – Space Hack.

A co czeka nas podczas samej rozgrywki? M.in.: 45 poziomów w pięciu środowiskach (futurystyczne bazy, obszary post-nuklearne, pustynie, śnieżne lądy), 40 zróżnicowanych przeciwników, setki rodzajów uzbrojenia, kilka ścieżek rozwoju bohatera, dopracowane efekty graficzne (pełny trójwymiar i ładne efekty specjalne) oraz klimatyczna ścieżka dźwiękowa.

Więcej informacji na temat gry można znaleźć w Encyklopedii Gry-OnLine i na oficjalnej stronie programu: http://spacehack.rebelmind.com/.

Polska gra „Space Hack” już Niemczech; na Gry-OnLine - demo - ilustracja #1
Polska gra „Space Hack” już Niemczech; na Gry-OnLine - demo - ilustracja #2
Polska gra „Space Hack” już Niemczech; na Gry-OnLine - demo - ilustracja #3

Premiera Space Hack w Wielkiej Brytanii (tam znana pod tytułem „Maximus XV Abraham Strong - Space Mercenary”) nastąpi 19 listopada, warto jednak pamiętać, że w każdej chwili program (w wersji niemieckojęzycznej) można zamówić m.in. w sklepie internetowym Amazon za 34,95 Euro (150 PLN). Tymczasem zapraszam do pobrania angielskojęzycznej wersji demonstracyjnej Space Hack (105 MB).

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Maximus XV Abraham Strong: Space Mercenary

Maximus XV Abraham Strong: Space Mercenary