Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 4 października 2004

Poradnik: The Suffering

Redakcja GRYOnline.pl, 4 października 2004, 21:17

Poradnik do utrzymanej w klimacie grozy gry akcji The Suffering, w którym znajdziecie kompletną solucję wraz z rozwiązaniami zagadek oraz wskazaniem ukrytych pomieszczeń, a także opis broni, wrogów i lokacji.

Konkurs TOCA: Race Driver 2 - gra za friko! zakończony
Konkurs TOCA: Race Driver 2 - gra za friko! zakończony

Solnica, 4 października 2004, 12:51

Zakończył się nasz mini konkurs dla posiadaczy abonamentów MayClub w którym nagrodą dla zwycięzcy był egzemplarz gry TOCA: Race Driver 2. Tym razem szczęśliwy los uśmiechnął się do osoby o ksywce ...

Afera wokół gry Dead or Alive: Xtreme Beach Volleyball - rozebrałeś, to teraz płać!

Speed, 4 października 2004, 12:07

Swego czasu głośno zrobiło się wokół gry Dead or Alive: Xtreme Beach Volleyball. Za sprawą nieoficjalnej nakładki wszystkie postacie występujące w grze – a są to skąpo ubrane siatkarki – zostały pozbawione... tychże skąpych ubrań. W Kraju Kwitnącej Wiśni wzbudziło to niemałe oburzenie, a sami producenci zapowiedzieli ostrą walkę z autorami tego „dodatku”.

Polska premiera Port Royale 2

Michał Bobrowski, 4 października 2004, 11:47

„…Teraz należy jedynie poczekać na polską wersję gry i ponownie zmierzyć się z Piratami z Karaibów.” – Tymi słowami kończy się nasza zapowiedź. W dniu dzisiejszym wspomniana w tym zdaniu, polska wersja gry Port Royale 2 nareszcie dotarła na rodzime półki sklepowe.

Richard Jacques autorem ścieżki dźwiękowej w OutRun 2

Speed, 4 października 2004, 11:26

Koncern wydawniczy Sega Europe ujawnił pierwsze detale ścieżki dźwiękowej w nadchodzącej grze OutRun 2. Autorem soundtracka jest znany muzyk i kompozytor, Richard Jacques. Producenci zapowiadają, że w środku pojawią się różne smakołyki, na czele z przeróbkami klasycznych utworów, znanych z pierwszej części OutRun wydanej w 1989 roku.

Nadal nie ma oficjalnej daty wydania Half-Life 2

Elrond, 4 października 2004, 10:55

Przepychanek między Vivendi Universal a Valve ciąg dalszy. W odpowiedzi na wiadomość, która pojawiła się w sieci, jakoby wydawca poinformował sprzedawców iż Half-Life 2 pojawi się na półkach sklepowych 26 listopada, przedstawiciele firmy Vivendi zdementowali tę plotkę. "Data wydania Half-Life 2 jest jeszcze nie potwierdzona".

Pierwsza łatka do 3DMark05
Pierwsza łatka do 3DMark05

Speed, 4 października 2004, 10:39

Kilka dni temu firma Futuremark udostępniła nową wersję swego benchmarka, 3DMark05. Dzięki temu narzędziu, posiadacze PeCetów z zadowoleniem mogą testować swoje maszynki (vide dyskusja na Forum Gracza). Producenci postanowili wypuścić pierwszą, małą łatkę do swego najnowszego dzieła.

Czy świat Warcraft przemierzymy w listopadzie?

Elrond, 4 października 2004, 09:52

Redaktorzy serwisu PC.IGN dostali anonimowy "cynk" aby lepiej przyjrzeć się raportowi finansowemu za pierwsze półrocze tego roku firmy Vivendi Universal. Między dokumentami, które zawierały typowe zestawienia zysków i strat oraz wytyczne dotyczące przyszłości i rozwoju firmy, znalazł się również plik, w którym wspomina się o datach wydania World of Warcraft.

Ranking najlepszych wydawców gier według Game Developer Magazine

Krystian Smoszna, 4 października 2004, 09:44

Popularny w branży komputerowej periodyk Game Developer Magazine po raz drugi próbuje odpowiedzieć na pytanie, któremu koncernowi należy się tytuł najlepszego wydawcy oprogramowania rozrywkowego na świecie. Wyniki, które zostaną opublikowane w październikowej edycji magazynu były łatwe do przewidzenia. Zwyciężył Electronic Arts, tuż za nim uplasował się Microsoft, podium zamknął Sony.

Tin Soldiers: Alexander the Great w "złocie"

Krystian Smoszna, 4 października 2004, 09:05

Studio Koios Works oraz koncern Matrix Games poinformowały w dniu wczorajszym, że ich najnowsza produkcja – Tin Soldiers: Alexander the Great – osiągnąwszy „złoty status” powędrowała do tłoczni i już wkrótce znajdzie się na sklepowych półkach – dokładniej w październiku.

Byli pracownicy LucasArts tworzą nowe studio/Sam & Max Freelance Police znowu w produkcji?
Byli pracownicy LucasArts tworzą nowe studio/Sam & Max Freelance Police znowu w produkcji?

Krystian Smoszna, 4 października 2004, 08:30

Gdybym miał wskazać jedno z największych rozczarowań bieżącego roku, z pewnością byłoby to anulowanie prac nad niemalże gotową grą Sam & Max Freelance Police. Perypetie popularnej pary detektywów były przygotowywane przez koncern LucasArts i podobnie jak inny sequel słynnej przygodówki – Full Throttle – zostały raz na zawsze zawieszone. Ale czy aby na pewno?