Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 4 października 2004, 21:17

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: The Suffering

Poradnik do utrzymanej w klimacie grozy gry akcji The Suffering, w którym znajdziecie kompletną solucję wraz z rozwiązaniami zagadek oraz wskazaniem ukrytych pomieszczeń, a także opis broni, wrogów i lokacji.

„Witam wszystkich w Moim pierwszym poradniku i zapraszam od razu do lektury. [...] Gra składa się z 10 leveli podzielonych na 20 części. Czy jest to dużo czy mało to już Wam pozostawiam do ocenienia. Przy dokładnym zwiedzaniu wszystkich, grą można się cieszyć kilka dni. Zresztą gra jest na tyle ciekawa, że sądzę, iż wielu z Was zagra w nią jeszcze raz po ukończeniu, podwyższając stopień trudności.

Gra jest stosunkowo prosta. Mam tutaj na myśli, że ciężko jest się zgubić, gdyż na ogół jest tylko jedna właściwa droga, choć jako plus należy zapisać fakt, iż kilka razy mamy możliwość sami wybrać którędy będziemy szli dalej. Przeważnie zagadki ograniczają się do łamania desek, krzeseł czy skrzyń, aby się przedostać przez przejście (czasem jest to droga do ukrytych pomieszczeń). Innym razem do wspinania się czy przesuwania skrzyń w odpowiednie miejsce albo przekręcenia pokrętła lub wciśnięcia guzika.”. - „AnGeL999”

The Suffering - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry The Suffering w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.