Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 6 października 2004

Poradnik: The Sims 2 - Część I: Podstawy

Redakcja GRYOnline.pl, 6 października 2004, 22:42

Pierwsza część poradnika do gry The Sims 2 koncentrująca się na podstawach rozgrywki, dzięki którym dowiecie się jaki teren do zamieszkania wybrać, jak stworzyć pierwszego Sima i jaki dom najlepiej dla niego zbudować.

ToCA Race Driver 2 w wersji na PS2 trafiła na sklepowe półki

Kull, 6 października 2004, 14:50

Firma Codemasters poinformowała, iż gra „ToCA Race Driver 2” w wersji na konsole PlayStation 2 trafiła właśnie do sprzedaży na terenie Ameryki Północnej. Przypomnijmy, iż posiadaczom konsoli SONY przyszło czekać na ową grę prawie pół roku, wersje na PeCeta i Xboxa są dostępne już od kwietnia 2004.

A Hero's Tail Spyro - gra z fioletowym smokiem w roli głównej w "złocie"

Speed, 6 października 2004, 14:46

Koncern wydawniczy Vivendi Universal Games poinformował, że gra Spyro A Hero's Tail uzyskawszy status „GOLD” powędrowała właśnie do tłoczni. Sympatyczny fioletowy smok, będący głównym bohaterem tej trójwymiarowej platformówki, wyląduje na sklepowych półkach już za miesiąc.

Haunting Ground europejskim odpowiednikiem survival horroru pt. Demento
Haunting Ground europejskim odpowiednikiem survival horroru pt. Demento

Speed, 6 października 2004, 14:09

Europejski oddział koncernu Capcom poinformował, że gra Demento – najnowszy survival horror utrzymany w stylu takich gier jak Resident Evil czy Silient Hill, na terenie Starego Kontynentu znany będzie jako Haunting Ground. Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami, posiadacze konsoli PS2 zagrają w ten tytuł na początku przyszłego roku.

Pierwsze screeny z World Racing 2
Pierwsze screeny z World Racing 2

Kull, 6 października 2004, 14:04

„World Racing 2” to kontynuacja gry pt. „Mercedes Benz: World Racing”. W kolejnej odsłonie serii przyjdzie nam zasiąść za kierownicami pojazdów koncernu Volkswagen. Dzięki współpracy wydawcy programu TDK Mediactive Europe i firmy Volkswagen AG, druga część cyklu World Racing ma prezentować bardzo wysoki poziom odwzorowania wyglądu i zachowania się pojazdów tej marki.

Spekulacje na temat opóźnień premiery PSP

Elrond, 6 października 2004, 13:55

Firma Sony co pewien czas raczy nas informacjami na temat swojego najnowszego "dziecka", konsoli PSP. Jej premiera zbliża się wielkimi krokami, jednak pojawiają się głosy, iż nie wszystko jest takie różowe na jakie wygląda. Okazuje się, że według analityków rynku, te "wielkie kroki" mogą okazać się znacznie mniejsze niż przypuszczamy.

Second Sight - wersja PeCetowa oficjalnie potwierdzona

Speed, 6 października 2004, 13:54

O tym, że Second Sight, nowa gra akcji studia Free Radical pojawi się również na PeCety, pisaliśmy już na początku września. Dzisiaj konsorcjum wydawnicze Codemasters, zajmujące się dystrybucją owego tytułu, potwierdziło oficjalnie te wcześniejsze doniesienia.

Tales of Eternia Online - odświeżony hit z PlayStation również na PC

Krystian Smoszna, 6 października 2004, 13:21

Pamiętacie serię gier RPG Tales of Destiny, która w 2000 roku zadebiutowała na konsolach PlayStation? Jeśli nie, to warto odświeżyć wiadomości, gdyż już niedługo trafi ona na PC, tym razem pod tytułem Tales of Eternia Online.

Opóźnienie Gary Grigsby’s World At War

Elrond, 6 października 2004, 10:57

Niestety mamy niezbyt dobrą wiadomość dla fanów oczekujących pojawienia się Gary Grigsby’s World At War. Jak poinformowały firmy Matrix Games oraz 2 by 3 Games, wydanie tej strategii turowej osadzonej w realiach II Wojny Światowej zostało przesunięte z listopada tego roku na luty 2005. Oficjalnym powodem przesunięcia premiery są dodatkowe testy oraz usprawnienia rozgrywki i AI.

Pitfall: The Lost Expedition w "złocie"

Krystian Smoszna, 6 października 2004, 10:26

Do istniejącej już przeszło dwadzieścia lat z hakiem serii Pitfall, już wkrótce dołączy kolejny tytuł. Firma Aspyr Media poinformowała w dniu wczorajszym, że najnowszy odcinek sagi – The Lost Expedition – osiągnął „złoty” status i trafi do sklepów 11 października. Mowa tu oczywiście o PeCetowej wersji gry.

Będzie sequel Galactic Civilizations

Elrond, 6 października 2004, 10:22

Na początku roku 2003 firma Stardock wypuściła na rynek "kosmiczną" strategię, Galactic Civilizations, która uzyskała znakomite wyniki sprzedaży a także doczekała się bardzo dobrych recenzji w prasie branżowej. Serwis HomeLAN przeprowadził wywiad z Bradem Wardellem, prezesem Stardock, w którym poruszono m.in. sprawę sequela tej gry.

Survivor – zmierz się z klęskami przeszłości

Kull, 6 października 2004, 09:55

Niemiecki zespół developerski Replay Studios, mający swoją siedzibę w Hamburgu, ogłosił iż pracuje właśnie nad grą akcji z widokiem trzeciej osoby o nazwie Survivor. Program zostanie wydany na PC i konsole, zaś jego idea rozgrywki ma polegać na udziale gracza w największych katastrofach jakie miały miejsce na przełomie XX i XXI wieku.

Starship Troopers dopiero we wrześniu przyszłego roku

Krystian Smoszna, 6 października 2004, 09:21

Wszystko wskazuje na to, że gracze zainteresowani komputerową adaptacją filmu Starship Troopers (w Polsce funkcjonującego pod nazwą Żołnierze Kosmosu), będą musieli jeszcze długo poczekać na finalną wersją produktu. W dniu wczorajszym, wydawca gry – koncern Empire Interactive – po raz kolejny przesunął jej premierę.

Larry już podrywa, czyli „Leisure Suit Larry: Magna Cum Laude” w sklepach w Ameryce Północnej
Larry już podrywa, czyli „Leisure Suit Larry: Magna Cum Laude” w sklepach w Ameryce Północnej

Cisek, 6 października 2004, 07:54

W dniu wczorajszym na półki sklepowe w Ameryce Północnej trafiła najnowsza część „Leisure Suit Larry” słynnej serii przygód małego, dzielnego podrywacza.