Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 7 października 2004

Half-Life 2 od dziś do kupienia poprzez Steam
Half-Life 2 od dziś do kupienia poprzez Steam

Speed, 7 października 2004, 19:23

Od dzisiaj w systemie sieciowym Steam można zakupić pełną wersję Half-Life 2, w skład którego wchodzi Counter-Strike: Source. Zgodnie z zapowiedziami, pojawiły się trzy pakiety: brązowy, srebrny oraz złoty w cenie od 49,95 do 89,95 dolarów amerykańskich.

Halo 2 nabędzie przynajmniej milion osób

Speed, 7 października 2004, 18:56

Amerykańscy gracze, z utęsknieniem wyczekujący gry Halo 2, zamówili ten tytuł w przedsprzedaży już ponad milion razy – donosi Seattle Times w najnowszym raporcie. Nie jest to co prawda rekord, ale z pewnością dobry prognostyk na przyszłość.

Sacred ciągle "żywe"

Elrond, 7 października 2004, 15:14

Zespół odpowiedzialny za powstanie znakomitej gry Sacred, Ascaron Studios poinformował, iż Sacred Plus, darmowy dodatek do tego hack'n'slash jest już dostępny w wersji DVD.

Bonusowa przedsprzedaż Prince of Persia 2: Warrior Within
Bonusowa przedsprzedaż Prince of Persia 2: Warrior Within

Kull, 7 października 2004, 13:18

Ubisoft oznajmił, iż do każdego egzemplarza gry Prince of Persia 2: Warrior Within, nabytego w sprzedaży przedpremierowej, zostanie dołączona 36-cio stronicowa książka z rysunkami nawiązującymi do klimatu programu i komentarzami developerów. Autorami artów są uzdolnieni programiści pracujący nad grą.

W co pogramy po "narodzinach" Nintendo DS?

Elrond, 7 października 2004, 12:31

Pełna lista tytułów, które pojawią się wraz z premierą niecierpliwie oczekiwanej konsoli DS od Nintendo zostanie podana podczas uroczystej gali Gamers Summit, natomiast już teraz dzięki USA Today możemy poznać kilka tytułów z planowanych 10.

Nowa strona Championship Managera 5

Redakcja GRYOnline.pl, 7 października 2004, 10:27

Pełną funkcjonalność osiągnęła już strona dedykowana „Championship Managerowi 5”. Dziecko Eidosu, które po poprzednikach przejęło jedynie nazwę, jego produkcją zaś zajął się zespół Beautiful Game Studios, ma duże szanse po temu, by stworzyć nową jakość na rynku managerów sportowych.

Obleci nas Zimny Strach - zaanonsowano Cold Fear

Elrond, 7 października 2004, 10:20

Firma Ubisoft poinformowała o nabyciu praw do wydania Cold Fear, pierwszej gry z gatunku action-horror w swoim portfolio. Cold Fear powstaje w studio Darkworks i ukaże się jednocześnie na PS2, Xbox oraz PC w marcu przyszłego roku. W dalszej części newsa znajdziecie pierwsze informacje o grze, jak również kilka screenów.

Pacific Fighters w "złocie"

Krystian Smoszna, 7 października 2004, 07:26

Gatunek symulatorów lotniczych nie jest może aż tak bardzo popularny jak strzelaniny FPS, ale i tutaj można trafić na ciekawe i intrygujące tytuły. Jednym z łakomie zapowiadających się kąsków jest Pacific Fighters, gra twórców IL-2 Sturmovik, która właśnie osiągnęła „złoty” status.

Top 10 gier w US (07/10/04)

Krystian Smoszna, 7 października 2004, 07:09

Oto kolejne zestawienie listy dziesięciu najlepiej sprzedających się gier na PC w Stanach Zjednoczonych, opracowane przez kompanię NPD (tydzień od 19 do 25 września). Podobnie jak miało to miejsce w poprzednim notowaniu, ranking został zdominowany przez nowości. W pierwszej dziesiątce pojawiły się: Star Wars: Battlefront, Warhammer 40.000: Dawn of War czy Rome: Total War.

76 remake'ów klasycznych gier komputerowych do pobrania za darmo!
76 remake'ów klasycznych gier komputerowych do pobrania za darmo!

Krystian Smoszna, 7 października 2004, 06:50

Ogłoszony przez serwis Retro Remakes konkurs na najlepszą amatorskę przeróbkę klasycznych hitów wszedł w decydującą fazę. Zakończono już etap nadsyłania gotowych produkcji, teraz czas na wyczerpujący test, mający za zadanie wskazać najlepsze remake’i 2004 roku i wyłonić zwycięzców.

Strony konfliktu w Warhammer 40,000: Dawn of War– Eldarowie
Strony konfliktu w Warhammer 40,000: Dawn of War– Eldarowie

Elrond, 7 października 2004, 00:01

Eldarowie to starożytna, tajemnicza i technologicznie zaawansowana rasa, która dawno temu panowała w galaktyce do momentu, gdy zdarzyła się straszna katastrofa... To również trzecia już strona konfliktu w grze Warhammer 40 000: Dawn of War, którą pokrótce przestawiamy na łamach GRY-OnLine.