Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 5 października 2004

Mortal Kombat: Deception już w sklepach
Mortal Kombat: Deception już w sklepach

Speed, 5 października 2004, 19:09

Kilkanaście dni temu informowaliśmy na łamach naszego serwisu, że gra Mortal Kombat: Deception uzyskała tak zwany „złoty” status. Dziś, 5 października na sklepowych półkach pojawił się produkt finalny – powiadomili przedstawiciele konsorcjum wydawniczego Midway Games.

Blizzard Entertainment: „wielkie zwycięstwo w walce z piractwem”

Speed, 5 października 2004, 18:21

Z ostatniej konferencji prasowej firmy Blizzard Entertainment dowiedzieliśmy się, że ten znany wydawca gier komputerowych wygrał sprawę sądową przeciwko ludziom zaangażowanym w projekt BnetD.

Gra Ty The Tasmanian Tiger 2: Bush Rescue osiągnęła status GOLD

Speed, 5 października 2004, 17:43

Znane na całym globie konsorcjum wydawnicze Electronic Arts wraz z grupą developerską Krome Studios poinformowało, że ich najnowsza produkcja, zręcznościowa gra pt. Ty The Tasmanian Tiger 2: Bush Rescue uzyskała status GOLD.

10 najczęściej kupowanych gier w sieci Media Markt – tydzień 40

[email protected], 5 października 2004, 17:00

Sztandarowy produkt firmy Electronic Arts nadal na topie. Wygląda na to, że rację mają użytkownicy naszego forum twierdząc, iż sporo spośród klientów sieci Media Markt to rodzice, którzy kupują gry swoim pociechom. W tym tygodniu zmiany praktycznie nie dotyczą czołówki, gdzie przetasowania są nieznaczne.

HD Interactive + Mithis = nowy RTS w przygotowaniu

ComCo, 5 października 2004, 16:50

Korporacja wydawnicza HD Interactive poinformowała o nawiązaniu ponownej współpracy z węgierskim studiem developerskim Mithis, której to wynikiem ma być zupełnie nowa gra zaliczana do gatunku strategii czasu rzeczywistego (RTS). Nie znany jest ani tytuł programu, ani żadne szczegóły, jednak z pewnością warto będzie na niego poczekać. Już tłumaczę dlaczego.

The Sims 2 - patch w planach

Elrond, 5 października 2004, 14:15

Na oficjalnej stronie chyba najpopularniejszej obecnie gry komputerowej, The Sims 2, pojawiła się informacja o planowanym patchu do tejże produkcji. Twórcy gry przeglądali fora dyskusyjne i maile przychodzące do Asysty Technicznej i stwierdzili, iż nadszedł czas aby taki patch wydać.

Half-Life 2 w Wielkiej Brytanii wyłącznie na DVD?

Elrond, 5 października 2004, 13:37

Robiąc popołudniowy przegląd serwisów branżowych natknąłem się na dość intrygującą wiadomość, która raczej powinna zainteresować graczy z niecierpliwością oczekujących na pojawienie się Half-Life 2. Otóż na forum serwisu Halflife2.net pojawiła się informacja, iż w Wielkiej Brytanii gra rozprowadzana zostanie tylko na DVD!

Atlantis Evolution w "złocie"

Krystian Smoszna, 5 października 2004, 13:06

Koncern The Adventure Company opublikował w dniu wczorajszym oficjalne oświadczenie prasowe, w którym poinformowano, że gra Atlantis Evolution uzyskała „złoty” status i trafiła do tłoczni. Program zagości na półkach sklepowych już 15 października.

Nowy projekt od firmy Khaeon - Negative Space

Elrond, 5 października 2004, 12:34

Firma Khaeon Games, którą niektórzy gracze mogą pamiętać przy okazji grania w jej pierwszy tytuł, Alpha Black Zero: Intrepid Protocol, poinformowała o postępujących pracach nad kolejnym projektem, zatytułowanym Negative Space. Gra reprezentuje gatunek trójwymiarowych shooterów izometrycznych i umieszcza gracza na stanowisku dowódcy małego oddziału piechoty.

Tony Hawk Underground 2 w sprzedaży na Zachodzie
Tony Hawk Underground 2 w sprzedaży na Zachodzie

ComCo, 5 października 2004, 11:29

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w dniu wczorajszym do rynkowej sprzedaży na Zachodzie trafiła najnowsza odsłona popularnej serii symulacji jazdy na deskorolce, czyli Tony Hawk Underground 2: World Destruction Tour. Ów tytuł jednocześnie dostępny jest dla posiadaczy pięciu platform (PC, PS2, Xbox, GCN oraz GBA).

Zaanonsowano Universal Combat: Hostile Intent

Elrond, 5 października 2004, 10:53

Silnik, który napędzać będzie grę Universal Combat: Hold The Line zostanie również wykorzystany przy innej produkcji zatytułowanej Universal Combat: Hostile Intent, poinformowała firma 3000 AD. Według twórców, rozgrywka skupiać się będzie głównie na walce a akcja zostanie osadzona w znacznie mniejszej galaktyce niż ma to miejsce w Universal Combat.

Sega została europejskim wydawcą Tenchu: Fatal Shadows
Sega została europejskim wydawcą Tenchu: Fatal Shadows

ComCo, 5 października 2004, 10:49

Kolejna część popularnej konsolowej serii Tenchu, nosząca podtytuł Fatal Shadows, pojawi się na Starym Kontynencie pod szyldem korporacji SEGA Europe, a nie Activision jak to było do tej pory. Nie znane są powody zmiany wydawcy, jednak zespół developerski K2 Studios zapowiada mnóstwo godzin świetnej rozgrywki.

Kosmiczni Marines Chaosu w Warhammer 40,000: Dawn of War
Kosmiczni Marines Chaosu w Warhammer 40,000: Dawn of War

Elrond, 5 października 2004, 09:31

Kolejną stroną konfliktu, jaką napotkamy w grze Warhammer 40000: Dawn of War są Kosmiczni Marines Chaosu. Jak można się domyślać po samej nazwie są to zastępy komandosów z zakonów Kosmicznych Marines, które zdradziły Imperatora i przystały do wrogich sił Chaosu. Działo się to podczas tak zwanej Herezji Horusa, ale i teraz pojawiają się coraz to nowi odszczepieńcy podatni na zło sączące się z samego serca Oka Terroru.

Top 10 gier na PC w UK (05/10/04)

Krystian Smoszna, 5 października 2004, 09:06

Przedstawiamy kolejne zestawienie najlepiej sprzedających się gier na PC w Wielkiej Brytanii, które zostało opracowane na podstawie danych zebranych przez kompanie Chart Track i ELSPA. Poniższa lista jest już czterdziestą w tym roku i obejmuje tydzień od 26 września do 2 października.