Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 października 2004, 14:04

autor: Kull

Pierwsze screeny z World Racing 2

„World Racing 2” to kontynuacja gry pt. „Mercedes Benz: World Racing”. W kolejnej odsłonie serii przyjdzie nam zasiąść za kierownicami pojazdów koncernu Volkswagen. Dzięki współpracy wydawcy programu TDK Mediactive Europe i firmy Volkswagen AG, druga część cyklu World Racing ma prezentować bardzo wysoki poziom odwzorowania wyglądu i zachowania się pojazdów tej marki.

World Racing 2” to kontynuacja gry pt. „Mercedes Benz: World Racing”. W kolejnej odsłonie serii przyjdzie nam zasiąść za kierownicami pojazdów koncernu Volkswagen. Dzięki współpracy wydawcy programu TDK Mediactive Europe i firmy Volkswagen AG, druga część cyklu World Racing ma prezentować bardzo wysoki poziom odwzorowania wyglądu i zachowania się pojazdów tej marki.

World Racing 2 będzie oferować: rozbudowany trybu kariery, misje z określonymi z góry zadaniami i duże możliwości tuningu aut. Poza tym, nie zabraknie sporej ilości zróżnicowanych samochodów: od małych Lupo i Polo, poprzez Golfy, na luksusowych Phaeton i Touareg kończąc (oczywiście wszystkie wozy to Volkswageny). Więcej informacji o grze w Encyklopedii Gry-OnLine.

World Racing 2 zostanie wydane na konsole PS2, Xbox i GameCube , oraz komputery PC. Niestety nie podano jeszcze oficjalnych dat premier, co ma nastąpić już w najbliższym czasie. Opublikowano natomiast pierwsze screenshoty z PeCetowej i Xboxowej wersji gry:

Pierwsze screeny z World Racing 2 - ilustracja #1
Pierwsze screeny z World Racing 2 - ilustracja #2
Pierwsze screeny z World Racing 2 - ilustracja #3
Pierwsze screeny z World Racing 2 - ilustracja #4
Pierwsze screeny z World Racing 2 - ilustracja #5
Pierwsze screeny z World Racing 2 - ilustracja #6

Rysunki w większej rozdzielczości można zobaczyć w galerii Gry-OnLine.