Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Wiedźmin Pogromca potworów - poradnik do gry

Wiedźmin Pogromca potworów - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wiedźmin Pogromca potworów: Co kryje się w nemetach - solucja, opis przejścia Wiedźmin Pogromca potworów poradnik, solucja

Wiedźmin Pogromca potworów: ta strona poradnika zawiera solucję zadania Co kryje się w nemetach (What Lurks In The Nemeta).

Na tej stronie poradnika do gry Wiedźmin Pogromca potworów znajdziecie dokładny opis zadania dostępnego w grze - Co kryje się w nemetach (What Lurks In The Nemeta).

Nagrody: 250XP, 100 złotych monet.

Sposób odblokowania

Zadanie Miecz w skale będzie dostępne dopiero po wykonaniu 4 pierwszych misji w grze:

  1. Egzamin końcowy (Final Exam),
  2. Skrzydlaty złodziej (Winged Bandit),
  3. Wspólnicy (A Joint Venture)
  4. Przyzwoita zapłata (Good Money)
Po tym na mapie pojawi się kilka questów - Wiedźmin Pogromca potworów: Co kryje się w nemetach - solucja, opis przejścia - Wiedźmin Pogromca potworów - poradnik do gry

Po tym na mapie pojawi się kilka questów. Do każdego z nich będziecie musieli podejść, aby zadania znalazły się w waszym dzienniku.

Solucja i problemy

Na to zadanie natraficie w pobliżu nemetonu. Znajdziecie ciało i dziennik mężczyzny, który badał okolicę. Z notatek dowiecie się, że jego przyjaciel będzie czekać w określonym miejscu, o zachodzie słońca.

Aby ocenić w jakiej godzinie jest świt/zmierzch, możecie sprawdzić to wpisując dane hasło w Google, np. "zmierzch [data] [interesująca was lokacja]". Względem tej godzinny planujecie swój czas na wykonanie zadania. Weźcie jednak pod uwagę 20/30 minutowe okno czasowe, najlepiej przed i po tym czasie.

Warto pamiętać jednak, że te kilka dni mija dość szybko. Jeśli zostawicie ten quest, pójdziecie zająć się czymś innym, to możecie zobaczyć to zadanie jako ukończone, gdy zerkniecie do swojego dziennika.

Jeśli nie chcecie wybierać się z domu po zmierzchu możecie spróbować zmienić lokalizację bądź czas w telefonie. Nie jest to jednak metoda, która ma 100% działanie.

Powtórzenie zadania

Tego zadania aktualnie nie można powtórzyć. Jeśli nie zdążycie na czas, po prostu nie dostaniecie do niego dostępu, a co za tym idzie, nie otrzymacie nagród.