Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Wiedźmin Pogromca potworów - poradnik do gry

Wiedźmin Pogromca potworów - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Wiedźmin Pogromca potworów: Waluta, monety - jak zdobywać? Wiedźmin Pogromca potworów poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Wiedźmin Pogromca potworów zawiera najlepsze sposoby na zdobywanie złotych monet. Te możecie wydać w sklepie, np. żeby kupić srebrny miecz.

W Wiedźmin Pogromca potworów znajduje się waluta, za którą możecie kupować rzeczy w sklepie. Na tej stronie opisaliśmy jak zdobywać złote monety, bez kupowania ich za realne pieniądze.

Zadania dzienne

W grze znajdują się zadania dzienne, które można bez problemu wykonywać - Wiedźmin Pogromca potworów: Waluta, monety - jak zdobywać? - Wiedźmin Pogromca potworów - poradnik do gry

W grze znajdują się zadania dzienne, które można bez problemu wykonywać. To bardzo prosto mini questy. Zadania dzienne opierają się najczęściej na:

  1. wytworzeniu kilku przedmiotów,
  2. użyciu kilku eliksirów/olejów,
  3. zabiciu kilku potworów.

Za każde zadanie dzienne otrzymacie złote monety, zazwyczaj około 50.

Misje

Oczywisty sposób otrzymywania waluty, w każdej grze - Wiedźmin Pogromca potworów: Waluta, monety - jak zdobywać? - Wiedźmin Pogromca potworów - poradnik do gry

Oczywisty sposób otrzymywania waluty, w każdej grze. Wykonywanie misji zapewni Wam dostęp do sporej gotówki, dużej ilości przedmiotów oraz ogromnej puli punktów doświadczenia. Warto skupiać się na zadaniach i wykonywać je, jeśli jest się w pobliżu celu.

Oczyszczajcie Nemetony

1 - Wiedźmin Pogromca potworów: Waluta, monety - jak zdobywać? - Wiedźmin Pogromca potworów - poradnik do gryNemetony to specjalnie miejsca, w których stoczycie walkę z 3 potworami - Wiedźmin Pogromca potworów: Waluta, monety - jak zdobywać? - Wiedźmin Pogromca potworów - poradnik do gry

Nemetony to specjalnie miejsca, w których stoczycie walkę z 3 potworami. Pomiędzy nimi nie ma możliwości wyleczenia się ani zmiany sprzętu. Za oczyszczenie upiornego drzewa otrzymacie 50 złotych monet i ponad 500 punktów doświadczenia.