Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Wiedźmin Pogromca potworów - poradnik do gry

Wiedźmin Pogromca potworów - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Wiedźmin Pogromca potworów: Śmierć - co dalej? Wiedźmin Pogromca potworów poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Wiedźmin Pogromca potworów znajdziecie informacje o tym co się dzieje po przegranym starciu.

Przegrana walka

W Wiedźmin Pogromca potworów traficie na różne grupy przeciwników - Wiedźmin Pogromca potworów: Śmierć - co dalej? - Wiedźmin Pogromca potworów - poradnik do gry

W Wiedźmin Pogromca potworów traficie na różne grupy przeciwników. Różnią się one nie tylko rodzajem, budową czy atakami, ale również poziomem trudności. Aby ocenić poziom trudności wystarczy zerknąć na przeciwnika. Przy potworze pojawiają się czaszki:

  1. brak czaszki - poziom łatwy,
  2. jedna czaszka - poziom średni,
  3. dwie czaszki - poziom trudny.
Walkę można przegrać - Wiedźmin Pogromca potworów: Śmierć - co dalej? - Wiedźmin Pogromca potworów - poradnik do gry

Walkę można przegrać. Przeciwnicy zadają spore obrażenia, nawet jeśli parujecie ich ciosy. Przegrana walka wiele nie zmienia, nie tracicie punktów doświadczenia, pieniędzy, ani zawartości ekwipunku, a przeciwnik dalej zostaje na mapie. Możecie ponownie go zaatakować, jeśli czujecie się wystarczająco silni.

Utrata przedmiotów

Przegrywając walkę stracicie jednak przedmioty, które wybraliście przed pojedynkiem - Wiedźmin Pogromca potworów: Śmierć - co dalej? - Wiedźmin Pogromca potworów - poradnik do gry

Przegrywając walkę stracicie jednak przedmioty, które wybraliście przed pojedynkiem. Stracicie eliksiry, oleje i petardy, które zabraliście ze sobą na to starcie.

Warto, więc przed walką dokładnie przemyśleć co ze sobą zabrać. Nie ma co brać przedmiotów, które na pewno się nie przydadzą, np. oleju, który nie służy do danej gromady.