Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Wiedźmin Pogromca potworów - poradnik do gry

Wiedźmin Pogromca potworów - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Wiedźmin Pogromca potworów: Komunikacja miejska - czy można w niej grać? Wiedźmin Pogromca potworów poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Wiedźmin Pogromca potworów znajdziecie informacje o tym czy gra pozwala na walkę w trakcie jazdy, np. autem czy komunikacją miejską.

Walka w trakcie podróży

Możliwość wykonywania misji nie jest możliwa, gdy poruszacie się za szybko - Wiedźmin Pogromca potworów: Komunikacja miejska - czy można w niej grać? - Wiedźmin Pogromca potworów - poradnik do gry

Możliwość wykonywania misji nie jest możliwa, gdy poruszacie się za szybko. Nie można, więc grać jeżdżąc na rowerze, hulajnodze, a tym bardziej w autobusie czy w aucie. Gdy zatrzymacie się to przeniesie wam do lokacji, w której się obecnie znajdziecie.

1 - Wiedźmin Pogromca potworów: Komunikacja miejska - czy można w niej grać? - Wiedźmin Pogromca potworów - poradnik do gryW trakcie podróży komunikacją miejską możecie jednak walczyć oraz oczyszczać Nemetony - Wiedźmin Pogromca potworów: Komunikacja miejska - czy można w niej grać? - Wiedźmin Pogromca potworów - poradnik do gry

W trakcie podróży komunikacją miejską możecie jednak walczyć oraz oczyszczać Nemetony. Za oczyszczenie upiornego drzewa otrzymacie 50 złotych monet i ponad 500 punktów doświadczenia.

Zarządzenie ekwipunkiem

Umilić podróż możecie zarządzając ekwipunkiem - Wiedźmin Pogromca potworów: Komunikacja miejska - czy można w niej grać? - Wiedźmin Pogromca potworów - poradnik do gry

Umilić podróż możecie zarządzając ekwipunkiem. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby tworzyć nowe przedmioty, pozbywać się niepotrzebnych rzeczy czy kupować nowe. To możecie bez problemu robić w trakcie jazdy.

Pamiętajcie, aby nie używać telefonu jeśli to wy kierujecie pojazdem. Niezależnie czy jest to samochód, rower czy hulajnoga. Dbajcie o siebie i innych użytkowników dróg.

Korek

Jeśli zatrzymacie się w korku to będziecie mogli bez problemu grać, o ile w waszej okolicy będzie jakikolwiek potwór - Wiedźmin Pogromca potworów: Komunikacja miejska - czy można w niej grać? - Wiedźmin Pogromca potworów - poradnik do gry

Jeśli zatrzymacie się w korku to będziecie mogli bez problemu grać, o ile w waszej okolicy będzie jakikolwiek potwór. Na drogach szybkiego ruchu mapa jest praktycznie pusta. Ciężko, więc umilić sobie czas w korku na autostradzie. Wokół nie ma zbyt dużo potworów, a gra nie widzi w okolicy żadnych miejsc, aby przenieść miejsce misji.