Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Wiedźmin Pogromca potworów - poradnik do gry

Wiedźmin Pogromca potworów - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wiedźmin Pogromca potworów: Pogoda - czy ma wpływ na rozgrywkę? Wiedźmin Pogromca potworów poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Wiedźmin Pogromca potworów zawiera informacje na temat wpływu pogody na potwory i świat gry.

Ostatnia aktualizacja: 29 lipca 2021

Wiedźmin Pogromca potworów to gra, która łączy się z lokalizacją w urządzeniu. Mapa pokazuje potwory, surowce oraz cele misji. Na tej stronie opisaliśmy czy pogoda, pora dnia i zaludnienie terenu, mają znaczenie.

Pogoda

W deszczowe dni na ulice może wyjść więcej legendarnych potworów - Wiedźmin Pogromca potworów: Pogoda - czy ma wpływ na rozgrywkę? - Wiedźmin Pogromca potworów - poradnik do gry

W deszczowe dni na ulice może wyjść więcej legendarnych potworów. Trzeba się jednak liczyć z tym, że może być ich znacznie mniej niż w słoneczne dni.

Pamiętajcie, że wyprawa z telefonem w deszczowy dzień, a tym bardziej w burzę, to naprawdę zły pomysł.

Pora dnia

Nocną porą wychodzą straszniejsze potwory, to nic nowego - Wiedźmin Pogromca potworów: Pogoda - czy ma wpływ na rozgrywkę? - Wiedźmin Pogromca potworów - poradnik do gry

Nocną porą wychodzą straszniejsze potwory, to nic nowego. Nocą spotkacie więcej legendarnych i rzadkich stworów, z wysokimi poziomami trudności.

Warto przez cały dzień oszczędzać mocniejsze oleje, eliksiry i petardy, aby używać ich na nocne potwory, które nie będą oszczędzać swoich sił.

Zaludnienie terenu

Im więcej ludzi w danym miejscu tym mniej potworów - Wiedźmin Pogromca potworów: Pogoda - czy ma wpływ na rozgrywkę? - Wiedźmin Pogromca potworów - poradnik do gry

Im więcej ludzi w danym miejscu tym mniej potworów? Niezupełnie. Ilość i rodzaje potworów nie są zależne od wielkości miasta czy terenu, na którym się znajdujecie. Jednak cele misji mogą już być ustawiane pod tym kątem. W naszym przypadku najczęściej trafialiśmy na bardzo zagęszczone ludźmi miejsca.