Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Wiedźmin Pogromca potworów - poradnik do gry

Wiedźmin Pogromca potworów - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Wiedźmin Pogromca potworów: Nagrody dnia Wiedźmin Pogromca potworów poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Wiedźmin Pogromca potworów zawiera opis nagród dnia. Dowiecie się jak i za co można zdobywać złote monety.

W Wiedźmin Pogromca potworów znajduje się mechanika, która ma przyciągać graczy do codziennych sesji z grą. Na tej stronie opisaliśmy jak działają nagrody dnia, co można z nich zdobyć i na czym mniej więcej polegają zadania dzienne.

Zadania dzienne

Po zalogowaniu się do gry otrzymacie nowe zadanie dzienne - Wiedźmin Pogromca potworów: Nagrody dnia - Wiedźmin Pogromca potworów - poradnik do gry

Po zalogowaniu się do gry otrzymacie nowe zadanie dzienne. Są to drobnostki, które i tak wykonacie w tracie gry. Zadania dzienne opierają się najczęściej na:

  1. wytworzeniu kilku przedmiotów,
  2. użyciu kilku eliksirów/olejów,
  3. zabiciu kilku potworów.

Nagrody

Nagrodami za zadana dzienne są pieniądze, za które możecie kupić nowe przedmiot, stanowiska bądź bronie - Wiedźmin Pogromca potworów: Nagrody dnia - Wiedźmin Pogromca potworów - poradnik do gry

Nagrodami za zadana dzienne są pieniądze, za które możecie kupić nowe przedmiot, stanowiska bądź bronie. Opis wszystkich rzeczy, które możecie zakupić w grze, znajdziecie na oddzielnych stronach poradnika.

Nagroda za wytrwałość

W grze istnieje również system, który nagradza za wytrwałość i codzienne granie - Wiedźmin Pogromca potworów: Nagrody dnia - Wiedźmin Pogromca potworów - poradnik do gry

W grze istnieje również system, który nagradza za wytrwałość i codzienne granie. Za wykonanie kilku zadań dziennych (po jednym na dobę) możecie otworzyć specjalną skrzynię. W niej znajdują się złote monety oraz inne wartościowe przedmioty.