Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Wiedźmin Pogromca potworów - poradnik do gry

Wiedźmin Pogromca potworów - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Wiedźmin Pogromca potworów: Fake GPS - czy działa? Wiedźmin Pogromca potworów poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Wiedźmin Pogromca potworów znajdziecie informacje o tym czy z grą działają aplikacje typu fake gps.

Aplikacje zmieniające lokalizacje

Z grą Wiedźmin Pogromca potworów współgrają takie aplikacje jak fake GPS - Wiedźmin Pogromca potworów: Fake GPS - czy działa? - Wiedźmin Pogromca potworów - poradnik do gry

Z grą Wiedźmin Pogromca potworów współgrają takie aplikacje jak fake GPS. Dzięki temu możecie zmieniać swoją pozycję, nawet nie wychodząc z domu. W ten sposób łatwo natrafić na legendarne potwory czy tez zrobić misje, bez ani jednego kroku. To rozwiązanie, które sprawdzi się dobrze jeśli nie macie możliwości wyjścia z mieszkania albo gdy pogoda nie dopisuje.

Granie z domu

Grać z domu możecie bez żadnej aplikacji - Wiedźmin Pogromca potworów: Fake GPS - czy działa? - Wiedźmin Pogromca potworów - poradnik do gry

Grać z domu możecie bez żadnej aplikacji. Część potworów sama znajdzie do was drogę. Działa to tak samo jakbyście byli na zewnątrz. Pojawiają się potwory na różnych poziomach, z różnych gromad. Również są zależne od pogody. Po prostu gra nie wyczytuje, że siedzicie w mieszkaniu, a bada teren wokół waszego domu.