Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Wiedźmin Pogromca potworów - poradnik do gry

Wiedźmin Pogromca potworów - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wiedźmin Pogromca potworów: Pory dnia Wiedźmin Pogromca potworów poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Wiedźmin Pogromca potworów zawiera informacje o poradniach dnia, pogodzie oraz zmierzchu.

Na tej stronie poradnika do gry Wiedźmin Pogromca potworów znajdziecie informacje o porach dniach i o tym jak one wpływają na misje oraz potwory.

Pora dnia

Nocną porą wychodzą groźniejsze oraz rzadsze potwory - Wiedźmin Pogromca potworów: Pory dnia - Wiedźmin Pogromca potworów - poradnik do gry

Nocną porą wychodzą groźniejsze oraz rzadsze potwory. Późną porą spotkacie więcej legendarnych i rzadkich stworów, z wysokimi poziomami trudności.

Warto przez cały dzień oszczędzać mocniejsze oleje, eliksiry i petardy, aby używać ich na nocne potwory, które nie będą oszczędzać swoich sił.

Świt i zmierzch

Pory dnia nie wpływają jednak jedynie na potwory. Niektóre zadania mają określone wymagania, np. trzeba pojawić się w danym miejscu, gdy wschodzi słońce. Nie można tego przeskoczyć.

Aby ocenić w jakiej godzinie jest świt/zmierzch, możecie sprawdzić to wpisując dane hasło w Google, np. "zmierzch [data] [interesująca was lokacja]". Względem tej godzinny planujecie swój czas na wykonanie zadania. Weźcie jednak pod uwagę 20/30 minutowe okno czasowe, najlepiej przed i po tym czasie.

Pogoda

W deszczowe dni na ulice może wyjść więcej potworów - Wiedźmin Pogromca potworów: Pory dnia - Wiedźmin Pogromca potworów - poradnik do gry

W deszczowe dni na ulice może wyjść więcej potworów. Cześć gromad lepiej czuje się w takich dniach, chętniej będą pojawiać się w waszej okolicy.

Pamiętajcie, że wyprawa z telefonem w deszczowy dzień, a tym bardziej w burzę, to naprawdę zły pomysł.