Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Wiedźmin Pogromca potworów - poradnik do gry

Wiedźmin Pogromca potworów - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Wiedźmin Pogromca potworów: Zaproszenia - jak dodawać do znajomych? Wiedźmin Pogromca potworów poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Wiedźmin Pogromca potworów zawiera dokładny opis zapraszania znajomych. Dowiecie się jak znaleźć wiedźmińskie ID.

W Wiedźmin Pogromca potworów można dodawać innych do grona swoich znajomych. Dzięki temu można wysyłać sobie różnego rodzaju prezenty. Na tej stronie opisaliśmy jak dodawać znajomych oraz jak udostępnić swój Witcher ID.

Wiedźmińskie ID

Wiedźmińskie ID (Witcher ID) znajdziecie w zakładce postaci - Wiedźmin Pogromca potworów: Zaproszenia - jak dodawać do znajomych? - Wiedźmin Pogromca potworów - poradnik do gry

Wiedźmińskie ID (Witcher ID) znajdziecie w zakładce postaci. Wystarczy kliknąć ikonkę po lewej stronie ekranu (zaznaczyliśmy ją na screenie powyżej), a następnie wejść w dodaj znajomych.

Wtedy zobaczycie swoje Wiedźmińskie ID - Wiedźmin Pogromca potworów: Zaproszenia - jak dodawać do znajomych? - Wiedźmin Pogromca potworów - poradnik do gry

Wtedy zobaczycie swoje Wiedźmińskie ID. Możecie je skopiować i wysłać innym, aby dodali was do znajomych.

Dodawanie do znajomych

Aby dodać kogoś do znajomych musicie kliknąć ikonkę po lewej stronie ekranu (zaznaczyliśmy ją na screenie powyżej), a następnie wejść w dodaj znajomych - Wiedźmin Pogromca potworów: Zaproszenia - jak dodawać do znajomych? - Wiedźmin Pogromca potworów - poradnik do gry

Aby dodać kogoś do znajomych musicie kliknąć ikonkę po lewej stronie ekranu (zaznaczyliśmy ją na screenie powyżej), a następnie wejść w dodaj znajomych.

Zaraz pod waszym wiedźmińskiem ID znajduje się opcja "dodaj znajomych". Wklej tam ID znajomego i dodaj go do swojej listy.