Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Wiedźmin Pogromca potworów - poradnik do gry

Wiedźmin Pogromca potworów - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Wiedźmin Pogromca potworów: Omijanie filmików - czy można? Wiedźmin Pogromca potworów poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Wiedźmin Pogromca potworów znajdziecie informacje o tym czy można omijać filmiki fabularne, dostępne w grze.

Filmiki fabularne

W grze Wiedźmin Pogromca potworów znajdują się misje fabularne - Wiedźmin Pogromca potworów: Omijanie filmików - czy można? - Wiedźmin Pogromca potworów - poradnik do gry

W grze Wiedźmin Pogromca potworów znajdują się misje fabularne. Te zadania zawierają przerywniki filmowe, które mają wprowadzić Was w klimat i historię.

Jeśli jednak nie macie ochoty oglądać filmików bądź zacinają się Wam one, albo dzieje się z nimi coś złego, można je ominąć. Nie jest to nic skomplikowanego chociaż nie wydaje się to oczywiste rozwiązanie na pierwszy rzut oka.

Pomijanie filmików

Filmiki można pomijać - Wiedźmin Pogromca potworów: Omijanie filmików - czy można? - Wiedźmin Pogromca potworów - poradnik do gry

Filmiki można pomijać. Wystarczy jedynie kliknąć na ekran i przytrzymać go przez kilka sekund. Działa to tak samo jak parowanie ciosów.

Jeśli spróbujecie ominąć filmik pojawi się na ekranie okrąg, który stopniowo zacznie się ładować. Gdy naładuje się w pełni, to filmik się wyłączy.