Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Wiedźmin Pogromca potworów - poradnik do gry

Wiedźmin Pogromca potworów - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Wiedźmin Pogromca potworów: Bugi - czy występują w grze? Wiedźmin Pogromca potworów poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Wiedźmin Pogromca potworów znajdziecie informacje o tym czy w grze występują bugi i jak sobie z nimi radzić.

Przerwa techniczna

Jeśli po odpaleniu gry zobaczyliście napis "Planowany czas zakończenia przerwy technicznej [...]" to trafiliście na moment, gdy twórcy aktualizują grę. Nie da się tego przeskoczyć. Godzina zakończenia przerwy technicznej jest z góry ustalona. Warto zerkać chwilę wcześniej bądź później, wtedy bez problemu dostaniecie się do gry.

40 poziom

Poziom bohatera zdobywa się wraz z postępami fabularnymi oraz dzięki wygranym starciom - Wiedźmin Pogromca potworów: Bugi - czy występują w grze? - Wiedźmin Pogromca potworów - poradnik do gry

Poziom bohatera zdobywa się wraz z postępami fabularnymi oraz dzięki wygranym starciom. Poziomy odblokowują przeróżne umiejętności, które dostępne są w grze.

W dniu premiery pojawiał się błąd, który sprawił, że po przejściu samouczka zdobywało się poziomy w holendernie szybki sposób. Niektórzy twierdzili, że zaraz po ukończeniu samouczka mieli już 18, a nawet 40 poziom. W ten sposób zdobywali maksymalny lvl dostępny w grze.

Spadki klatek

Zmiana jakości grafiki jest oczywista opcją jeśli gra nadmiernie klatkuje - Wiedźmin Pogromca potworów: Bugi - czy występują w grze? - Wiedźmin Pogromca potworów - poradnik do gry

Zmiana jakości grafiki jest oczywista opcją jeśli gra nadmiernie klatkuje. Wystarczy wejść w ustawienia. Musicie kliknąć strzałkę, na samym dole ekranu (pokazaną na screenie powyżej).

Kolejnym krokiem będzie wejście w ustawienia, dostępne są one na samej górze ekranu, po prawej stronie - Wiedźmin Pogromca potworów: Bugi - czy występują w grze? - Wiedźmin Pogromca potworów - poradnik do gry

Kolejnym krokiem będzie wejście w "ustawienia", dostępne są one na samej górze ekranu, po prawej stronie.

Od razu zobaczycie sekcję Grafika, a zaraz pod nią jakość - Wiedźmin Pogromca potworów: Bugi - czy występują w grze? - Wiedźmin Pogromca potworów - poradnik do gry

Od razu zobaczycie sekcję "Grafika", a zaraz pod nią jakość. Macie trzy opcje - niską, średnią i ultra. Po zmianie tego ustawienia dobrze będzie zresetować grę.