Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Wasteland 3 - poradnik do gry

Wasteland 3 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Wasteland 3: Moje ciało domaga się tego - solucja opis przejścia Wasteland 3 poradnik, solucja

Poniższa strona poradnika do Wasteland 3 zwiera opis przejścia zadania Moje ciało domaga się tego. Solucja ta pomoże Ci ukończyć misję.

Cele misji

  1. Poszukajcie w norach zupki błyskawicznej;
  2. dostarczcie zupkę błyskawiczną do Masato;

Opis przejścia

Zadanie to odblokujesz, gdy porozmawiasz z Masato przebywającym wewnątrz Diwnowiska. Poprosi Cię on o znalezienie przedwojennej zupki błyskawicznej, a w zamian udzieli pomocy w kwaterze głównej strażników.

Obiekt ten znajdziesz w norach. Kantyna, w której znajduje się zupka znajduje się na samym końcu korytarz. Jeśli nie byłeś tutaj wcześniej to natrafisz tutaj na grupę przeciwników. Walka z nimi nie powinna stanowić jednak większego problemu.

W pomieszczeniu tym znajduje się automat zawierający zupkę błyskawiczną - Wasteland 3: Moje ciało domaga się tego - solucja opis przejścia - Wasteland 3 - poradnik do gry

W pomieszczeniu tym znajduje się automat zawierający zupkę błyskawiczną. Możesz ją pozyskać za pomocą srebrnej monety, którą znajdziesz podczas przeszukania pomieszczenia, wykorzystując zdolność nerdowskie rzeczy (5. poziom) lub odpowiednio długo potrząsając maszyną.

Gdy pozyskasz pożądany przedmiot możesz wrócić do Masato i zakończyć zadanie.