Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Wasteland 3 - poradnik do gry

Wasteland 3 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Wasteland 3: Czołowy doktor opis przejścia, solucja Wasteland 3 poradnik, solucja

Na poniższej stronie poradnika do Wasteland 3 znajdziesz opis przejścia pobocznej misji Czołowy doktor. Solucja ta pozwoli Ci bez przeszkód ukończyć zadanie.

UWAGA: Chociaż zadanie zostało sklasyfikowane jako poboczne to jego ukończenie jest wymagana do zaliczenia zadania głównego Pełna chata.

Cele zadania

  1. Znajdźcie zapasy i zanieście je doktorowi Parkerowi

Opis przejścia

Zadanie aktywujesz w Garażu Żelaznego Gromu Arapaho w Śródmieściu Kolorado Springs. Przebywa tam doktor Parker - porozmawiaj z nim, a poprosi Cię o dostarczenie środków medycznych. Na liście poszukiwanych obiektów jest apteczka, zestaw do szwów i zestaw leczenia urazów.

Na apteczkę możesz natrafić w praktycznie każdej skrzyni medycznej. W przypadku zestawów do szwów i leczenia urazów sprawa jest również prosta. Znajdziesz je w jednej ze skrzyń naprzeciwko wyjścia z Garażu.

Gdy zbierzesz potrzebne przedmioty wróć do doktora i porozmawiaj z nim - Wasteland 3: Czołowy doktor opis przejścia, solucja - Wasteland 3 - poradnik do gry

Gdy zbierzesz potrzebne przedmioty wróć do doktora i porozmawiaj z nim. Poleci Ci on wykorzystać zebrane środki na wyleczenie pacjentów. Aby zaliczyć zadanie musisz użyć medykamentów na następujących rannych:

  1. [1] zestaw do szwów
  2. [2] apteczka
  3. [3] zestaw leczenia urazów
Na koniec porozmawiaj z doktorem Parkerem - Wasteland 3: Czołowy doktor opis przejścia, solucja - Wasteland 3 - poradnik do gry

Na koniec porozmawiaj z doktorem Parkerem. Gdy dowie się, że pomogłeś pacjentom zaproponuje przeniesienie najciężej rannej do bazy Strażników i objęcie roli lekarza oddziału.