Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Wasteland 3 - poradnik do gry

Wasteland 3 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Wasteland 3: Dialogi - dostępne kwestie, reakcje NPC Wasteland 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Wasteland 3 znajdziesz informacje na temat systemu dialogów - dostępnych kwestiach oraz reakcjach postaci niezależnych (NPC) na Twoje wypowiedzi.

W produkcji dialogi możesz prowadzić rozmowy z postaciami niezależnymi. Kierowany przez Ciebie bohater nie ma głosu, więc po wybraniu konkretnej opcji dialogowej nie będzie ona wypowiedziana przez protagonistę.

Odpowiednio poprowadzona rozmowa może wpłynąć na przebieg rozgrywki i spowodować np - Wasteland 3: Dialogi - dostępne kwestie, reakcje NPC - Wasteland 3 - poradnik do gry

Odpowiednio poprowadzona rozmowa może wpłynąć na przebieg rozgrywki i spowodować np. przyłączenie nowego członka do Twojej drużyny lub uniknięcie walki. Podczas dyskusji masz do wyboru kilka dostępnych ścieżek dialogowych. Niestety nie wszystkie opcję będą zawsze odblokowane. Część z nich wymaga bowiem odpowiedniego rozwinięcia konkretnej umiejętności. Nie zawsze muszą być one związane z środkami perswazji i mogą odwoływać się również to bardziej technicznej wiedzy. Informacja o tym znajduje się w kwadratowym nawiasie obok danej wypowiedzi.

Każda postać nienależna zareaguje na Ciebie inaczej, w zależności od wybranej kwestii. W przypadku niektórych wypowiedzi pojawi się także specjalne objaśnienie informujące o jej intencji.

Często bohaterowie niezależni mogą także wejść w dialog między sobą. W takim przypadku pojawi się opcja przerwania im dyskusji i wyrażenia swojego zdania. Jeśli natomiast misja będzie w jakiś sposób powiązana z jednym z członków drużyny, to on także zdecyduje się zaingerować w rozmowę.