Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Wasteland 3 - poradnik do gry

Wasteland 3 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Wasteland 3: Wielka draka w Małym Vegas - solucja, opis przejścia Wasteland 3 poradnik, solucja

Na ten stronie poradnika do Wasteland 3 opis przejścia misji Wielka draka w Małym Vegas. Solucja ta pomoże Ci ukończyć to zadanie.

Cele misji

  1. Poszukajcie Delagado w klubie nocnym Małe Vegas;
  2. dostańcie się na zaplecze klubu Małe Vegas;
  3. spotkacie się z MacTavishem w Warsztacie maszynowym w śródmieściu;
  4. negocjujcie z Faranem Brygo;
  5. uwolnijcie Delgado z zaplecza Małego Vegas;
  6. wróćcie do Szeryf Daisy.

Opis przejścia

Zadanie to zostanie odblokowane po ukończeniu zadania Zapędzeni w kozi róg. Szeryf Daisy zleci Ci odszukanie swojego człowieka - Delgado - który zaginął, badając sprawę przemytu Dorseyów do Kolorado Springs. Jako miejsce, gdzie może on przebywać wskazuje ona klub Małe Vegas.

Udaj się do zasugerowanego przez Daisy miejsca. Próby dopytania o Delgado na niewiele się zdadzą. Rozmawiając ze stojącym przy barze Charleyem Knowesem dowiesz się, że pilnuje on wejścia na zaplecze. Nie wpuści Cię tam jednak bez zgody Brygo. Możesz spróbować wedrzeć się tam siłą, ale oznacza to, że stoczysz potyczkę z całą obsługą lokalu.

Zamiast tego skieruj się do Byrgo - Wasteland 3: Wielka draka w Małym Vegas - solucja, opis przejścia - Wasteland 3 - poradnik do gry

Zamiast tego skieruj się do Byrgo. Znajduje się on w pomieszczeniu na piętrze na prawo od wejścia do lokalu. On także nie będzie chciał z Tobą rozmawiać.

Informacje na temat pobytu Delgado posiada Lalka Ken, przebywający w przylegającym do klubu domie publicznym. Jeśli zapłacisz mu 100 dolarów (możesz zbić stawkę jeśli posiadasz 5 punków handlu) to zdradzi on, że poszukiwana przez Ciebie postać znajduje się właśnie na strzeżonym zapleczu.

Wróć do Knowesa i powiedz mu o swoich odkryciach. Zaprzeczy on, że sam Brygo maczał palce w przerzucie Dorseyów. Skieruje jednak podejrzenia na niejakiego MacTavisha, który przebywa w Warsztacie maszynowym.

Skieruj się do wskazanego miejsca. Zaraz po wejściu natrafisz na grupę najemników i wieżyczkę. Jeśli nie uda Ci się ich przekonać do wycofania się, to czeka Cię walka. Zajmij miejsce za osłonami znajdującymi się najbliżej wejścia i stamtąd prowadź ostrzał.

Po starciu udaj się do drzwi znajdujący się na końcu pomieszczenia - Wasteland 3: Wielka draka w Małym Vegas - solucja, opis przejścia - Wasteland 3 - poradnik do gry

Po starciu udaj się do drzwi znajdujący się na końcu pomieszczenia. Wejdź w interakcję ze znajdującym się obok nich interkomem, a MacTavish wpuści Cię do środka. W tym momencie będziesz miał okazję z nim porozmawiać. Przyzna się on, że jest odpowiedzialny za wpuszczenie Dorseyów do miasta. Na koniec rozmowy będziesz mógł zdecydować o losie mężczyzny. Masz trzy opcje:

  1. puszczenie go wolno;
  2. zostawienie go w spokoju w zamian za "nagrodę";
  3. aresztowanie go (jeśli oddasz ich w ręce Szeryfów Patriarchy to zyskasz ich aprobatę).

Gdy uporasz się z MacTavishem, przeszukaj pomieszczenie w którym się znajdował. Znajdziesz tam rozkazy dotyczące wpuszczenia Dorseyów do miasta.

Teraz skieruj się z powrotem do Brygo w Małym Vegas. W czasie rozmowy możesz przystać na współpracę (jego ludzie obsadzą zbrojownię w kwaterze głównej strażników) z nim lub spróbować go aresztować. Druga opcja skończy się walką. Jeśli decydujesz się na tą drugą opcję to lepiej jest odłączyć jedną postać, a resztę pozostawić na szczycie schodów. Wówczas łatwiej będzie się bronić.

Jeśli zdecydowałeś się na współpracę w głównej sali natrafisz na Szeryfów. Będą oni naciskać, byś aresztował Brygo. Jeśli się nie zgodzisz to Cię zaatakują. W tym przypadku będziesz sprzymierzony z obsługą lokalu, więc potyczka nie będzie wyjątkowo wymagająca.

Niezależnie od decyzji, którą podjąłeś, droga na zaplecze jest teraz wolna - Wasteland 3: Wielka draka w Małym Vegas - solucja, opis przejścia - Wasteland 3 - poradnik do gry

Niezależnie od decyzji, którą podjąłeś, droga na zaplecze jest teraz wolna. Delgado znajduje się w celach na samym końcu budynku.

Po uwolnieniu poszukiwanego wróć do Daisy i powiadom ją o wykonaniu zdania. Jeśli nie zdecydowałeś nie stanąć po stronie Szeryfów to Twoje poparcie wśród członków tej grupy spadnie.