Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Wasteland 3 - poradnik do gry

Wasteland 3 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Wasteland 3: Prolog - solucja, opis przejścia Wasteland 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Wasteland 3 znajdziesz opis przejścia prologu. Solucja ta pozwoli Ci bez przeszkód zaliczyć zadanie.

Solucja

Zaraz po rozpoczęciu zabawy trafisz na pole walki. Sekwencja ta stanowi swoiste wprowadzenie i nie jest zdefiniowana jako konkretne zadanie. W czasie jej trwania musisz odeprzeć natarcie Dorseyów.

Najlepszą opcją jest pozostanie w miejscu, w którym zacząłeś zabawę - Wasteland 3: Prolog - solucja, opis przejścia - Wasteland 3 - poradnik do gry

Najlepszą opcją jest pozostanie w miejscu, w którym zacząłeś zabawę. Z tego miejsca masz swobodny dostęp do bardziej odsłoniętych przeciwników. Aby uniknąć nadmiernej straty amunicji wybieraj cele z największą szansą na trafienie. Nie celuj także w robota - zabierzesz mu niewielką ilość paska zdrowia.

W trzeciej turze do Twojej drużyny dołączone zostanie działko o dużym zasięgu rażenia. To z jego pomocą bez przeszkód zlikwidujesz robota. Dodatkowo, przy wyznaczaniu obszaru ataku, obejmij nim także pobliskich wrogów, tak jak ukazano to na poniższym obrazku. Wszyscy zostaną zlikwidowani jednym strzałem.

Po walce, odezwie się do Ciebie Vera Prasad - Wasteland 3: Prolog - solucja, opis przejścia - Wasteland 3 - poradnik do gry

Po walce, odezwie się do Ciebie Vera Prasad. Rozmowa ta odblokuje zadanie Witamy w Kolorado.