Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Wasteland 3 - poradnik do gry

Wasteland 3 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Wasteland 3: Leczenie - pierwsza pomoc, jak uzdrowić? Wasteland 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Wasteland 3 znajdziesz informacje na temat leczenia bohaterów. Dowiesz się stąd jak uzdrowić swoją drużynę oraz jak istotną rolę pełni osoba rozwijająca zdolność pierwsza pomoc.

Twoja drużyna będzie toczyć wiele walk i nie obędzie się bez ran. Często towarzyszyć im będą także urazy (informacje o nich znajdziesz w lewym dolnym rogu ekranu). Dlatego istotną rolę odgrywają środki lecznicze, które podreperują zdrowie. Przedmioty tego typu znajdują się głównie w czerwonych skrzyniach medycznych rozsianych po świecie.

Aby skorzystać z przedmiotów leczących możesz wejść w panel ekwipunku - Wasteland 3: Leczenie - pierwsza pomoc, jak uzdrowić? - Wasteland 3 - poradnik do gry

Aby skorzystać z przedmiotów leczących możesz wejść w panel ekwipunku. Tam po kliknięciu we wskazany obiekt pojawi opcja jego użycia. Drugą opcją jest skorzystanie ze skrótu "zdolności i przedmioty". W tym przypadku jednak musisz najpierw przypisać medykament do konkretnego slotu, co robisz we wspomnianym powyżej menu.

Podstawowym przedmiotem tego typu koktajl medyczny - Wasteland 3: Leczenie - pierwsza pomoc, jak uzdrowić? - Wasteland 3 - poradnik do gry

Podstawowym przedmiotem tego typu koktajl medyczny. Może go użyć każdy i jednorazowo przywraca on jednorazowo 50% KON. Innym środkiem terapeutycznym niewymagającym posiadana żadnych zdolności jest zestaw pourazowy. Powala on zniwelować uszkodzenia ciała.

Pozostałe środki medyczne wymagają już posiadania minimalnie jednego punktu umiejętności pierwsza pomoc. Szczególnie ważnym środkiem jest apteczka. Przywraca ona po 35% KON przez 3 tury. Z jej pomocą można przywrócić większość paska zdrowia postaci. Kolejnym Przedmiotem, który niesie pomoc rannym jest zestaw do szwów. Z jego pomocą można usunąć status krwawienie.

Ostatnim przedmiotem leczniczym są strzałki medyczne. Używać ich może tylko postać, która osiągnęła 4 poziom zdolności pierwsza poziom. Chociaż bazowo przywracają one jedynie 25% KON to wartość ta zwiększa się przy dalszym rozwoju umiejętności.

Dodatkowo możesz także udać się do lekarza. Jeśli ukończyłeś zadanie Czołowy doktor to jeden znajduje się w głównej kwaterze Strażników. Porozmawiaj z nim i poproś o leczenie. Wówczas nie tylko poprawi on KON grupy, ale także uleczy wszelkie urazy.