Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Wasteland 3 - poradnik do gry

Wasteland 3 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Wasteland 3: Kodiak - jak ulepszyć? Wasteland 3 poradnik, solucja

Poniższa strona poradnika do Wasteland 3 zawiera informacje na temat tego, jak ulepszyć Kodiaka.

Ulepszenia Kodiaka są elementem wymaganym. Podstawowa wersja pojazdu nie jest bowiem odporna na promieniowanie i nie jest w stanie dotrzeć do skażonych obszarów mapy.

Aby dokonać modyfikacji musisz najpierw zatrudnić mechaników. Zrobisz to w toku głównego wątku fabularnego, kończąc zadanie Nieproszeni Goście (strona, po której się opowiesz nie ma tutaj znaczenia). Wtedy w garażu w kwaterze głównej strażników pojawi się grupa, której zadaniem jest utrzymanie sprawności Kodiaka.

Jeden z mechaników jest jednocześnie handlarzem, u którego możesz części potrzebne do ulepszenia pojazdu - Wasteland 3: Kodiak - jak ulepszyć? - Wasteland 3 - poradnik do gry

Jeden z mechaników jest jednocześnie handlarzem, u którego możesz części potrzebne do ulepszenia pojazdu. Znajdziesz u niego następujące elementy wyposażenia:

  1. broń pozwalającą zadawać większe obrażenia na większym zasięgu;
  2. opancerzenie zwiększającą wytrzymałość pojazdu;
  3. podwozia poprawiające wytrzymałość pojazdu, szybkość i jego odporność na promieniowania;
  4. elementy kosmetyczne.

Na początku jednak nie przejmuj się estetyką pojazdu i skup się na odpowiednim wyposażeniu pojazdu.

Gdy już nabędziesz odpowiednie ulepszenia możesz skierować się do stacji modyfikacji pojazdu - Wasteland 3: Kodiak - jak ulepszyć? - Wasteland 3 - poradnik do gry

Gdy już nabędziesz odpowiednie ulepszenia możesz skierować się do stacji modyfikacji pojazdu. Po wejściu z nią w interakcję znajdziesz się w specjalnym menu, gdzie możesz zainstalować zakupione urządzenia. Znajdziesz tam dwie kategorie:

  1. ekwipunek pozwalający zamontować obiekty wpływające na parametry pojazdu, jak np. broń, moduł SI i podwozie;
  2. wygląd, gdzie modyfikujemy elementy kosmetyczne.

Pod nimi znajdziesz także opcję potwierdzenia dokonanych przez siebie zmian.

Wchodząc w jedną z nich rozwinie się lista obiektów, które możesz zmodyfikować - Wasteland 3: Kodiak - jak ulepszyć? - Wasteland 3 - poradnik do gry

Wchodząc w jedną z nich rozwinie się lista obiektów, które możesz zmodyfikować. Kliknij w jedną z nich, a pojawią Ci się posiadane przedmioty z tej kategorii.