Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Wasteland 3 - poradnik do gry

Wasteland 3 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Wasteland 3: Handel - sprzedawcy Wasteland 3 poradnik, solucja

Poniższa strona poradnika do Wasteland 3 zawiera informacje na temat handlu. Dowiesz się stąd między innymi, gdzie znaleźć sprzedawców.

W porównaniu do poprzedniej części cyklu, mechanika handlu została nieznacznie uproszczona i nie przypomina już ona tego, do czego przyzwyczaiła nas seria Fallout. Całość nie opiera się już na wymianie towarów, tylko na zapłacie w gotówce.

Na handlarzy natrafisz w każdym większym ośrodku zamieszkałym przez ludzi, takim jak Kolorado Springs, Diwnowisko czy też Denver. Rozpoznasz ich po ikonie dolara znajdującej się nad głowami. Dodatkowo podczas eksploracji Kolorado natrafisz na losowo rozstawionych sprzedawców.

Gdy zdecydujesz się na rozpoczęcie transakcji, zostaniesz przeniesiony do specjalnego panelu - Wasteland 3: Handel - sprzedawcy - Wasteland 3 - poradnik do gry

Gdy zdecydujesz się na rozpoczęcie transakcji, zostaniesz przeniesiony do specjalnego panelu. Znajdziesz na nim ekwipunek swój, oraz danego handlarza. Musisz mieć na uwadze, że nie każdy handlarz oferuje te same towary np. jeśli chcesz nabyć ulepszenia do Kodiaka, to możesz to zrobić u mechaników w kwaterze głównej strażników.

Kiedy wybierzesz co chcesz sprzedać/kupić wystarczy potwierdzić swój wybór. Handlarz nie ma ograniczonego budżetu, więc możesz bez przeszkód zostawić u niego większość nieużywanych przedmiotów - tyczy się to głównie starych pancerzy, broni oraz śmieci.

W zamian możesz wykorzystać zarobione pieniądze (Twój budżet jest niestety ograniczony) na zakup nowego wyposażenia, amunicji lub środków medycznych. Sama cena towarów nie jest stała. Jeśli sprzedawca należy do zaprzyjaźnionej frakcji, lub postać rozwija umiejętność handlarz to możesz liczyć na stosowne zniżki.