Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Wasteland 3 - poradnik do gry

Wasteland 3 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Wasteland 3: Eksploracja - mapa Wasteland 3 poradnik, solucja

Z tej strony poradnika do Wasteland 3 dowiesz się więcej o eksploracji świata. Znajdziesz tutaj między innymi informacje na temat mapy Kolorado.

Świat w Wasteland 3 ma strukturę półotwartą. Po początkowej, liniowej sekwencji trafisz do kwatery głównej strażników. Przy jej głównej bramie trafisz na ikonę, która pozwoli przenieść Ci się do Kolorado Springs. Przepustkę na pustkowia znajdziesz natomiast w garażu. Stoi tam Kodiak, czyli pojazd z pomocą którego będziesz eksplorować mapę świata.

Gdy zdecydujesz się skorzystać z pojazdu zostaniesz przeniesiony na pustkowia Kolorado. W tym momencie świat obserwujesz w widoku izometrycznym i kierujesz wyłącznie pojazdem. Jadąc dostępnymi ścieżkami w rogach ekranu pokażą się informacje na temat lokacji znajdujących się w konkretnych punkach. Część z nich powiązana jest wyłącznie z pojedynczymi zadaniami. Resztę, jak np. Dziwnowisko, będziesz odwiedzał częściej. Gdy dotrzesz do celu pojawi się symbol, który umożliwi Ci wejście do danego miejsca.

Oprócz stałych punktów na mapie możesz natrafić także na losowe punkty - Wasteland 3: Eksploracja - mapa - Wasteland 3 - poradnik do gry

Oprócz stałych punktów na mapie możesz natrafić także na losowe punkty. Mogą to być skrytki z ekwipunkiem lub schronienia, w których możesz między innymi naprawić pojazd.

Dodatkowo możesz także odbyć na losowe spotkania. W takim przypadku zainicjowany zostanie dialog. Jeśli posiadasz odpowiednio rozwiniętą wskazaną zdolność (twardziel lub przetrwanie) to możesz uniknąć walki. Jeśli Ci się to nie uda, to pamiętaj, że w Twojej drużynie jest także Kodiak. Wyposażony jest on w działo, które może ułatwić Ci wygraną.

Pamiętaj, że niecała mapa jest od początku dla Ciebie dostępna. W niektórych obszarach zobaczysz zieloną mgłę. Jest to miejsce o podważonym poziomie promieniowania. Aby się tam odstać musisz najpierw ulepszyć Kodiaka.