Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Wasteland 3 - poradnik do gry

Wasteland 3 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Wasteland 3: Błędy - licencje, dialogi Wasteland 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Wasteland 3 znajdziesz informacje na temat błędów pojawiających się w grze - takich jak problemy z licencją czy czas wyboru dialogu.

Produkcja inXile Entertainment zadebiutowała w nie najlepszym stanie technicznym. W grze pojawiło się wiele bugów, które skutecznie utrudniają rozgrywkę.

Całkowite wyłączenie gry (na PS4)

W przypadku wydania gry na PS4 pojawia się wiele problemów z optymalizacją. Gra zawiesza się (szczególnie często podczas ładowania kolejnych etapów) co często skutkuje całkowitym wyłączeniem się produkcji. Zdarza się to w losowych momentach i da się przewidzieć kiedy to nastąpi. Dlatego też jedynym rozwiązaniem jest regularne dokonywanie zapisów postępów.

Problem z licencją

Podczas pierwszego uruchomienia gry może pojawić Ci się komunikat, że nie można zweryfikować licencji. Aby uporać się z problemem musisz zresetować Windows Store. Możesz to zrobić z poziomu ustawień aplikacji, do których dostaniesz się za pomocą paska start - tam kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonę aplikacji.

Długi czas wyboru dialogu

Wasteland 3 umożliwia modyfikowanie czasu między wyborem danej opcji dialogowej a odnotowaniem Twojej decyzji przez grę. Jeśli zmodyfikujesz tą wartość to przy następnym uruchomieniu może się zdarzyć, że w polu tym pojawią się ogromne liczby, które przekładają się kilkaset godzin czekania.

Dobijając targu z napotkanymi handlarzami, możesz utknąć na dłuższy czas - Wasteland 3: Błędy - licencje, dialogi - Wasteland 3 - poradnik do gry

Blokowanie się przycisków u handlarza

Dobijając targu z napotkanymi handlarzami, możesz utknąć na dłuższy czas. Czasem zdarza się, że panel blokuje się i przyciski przestają reagować na polecenia, a Ty nie możesz nic z tym zrobić. Jedyne co pozostaje to całkowite wyłączenie produkcji i uruchomienie jej ponownie.

Blokowanie się postaci

Dość uporczywym błędem jest blokowanie się członków drużyny na różnych obiektach. Jest to szczególnie uciążliwe w momencie, gdy postać ta musi wykonać jakąś konkretną czynność. W tym przypadku najlepiej jest przejąć kontrolę nad bohaterem, który utknął.