Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

MediEvil - poradnik do gry

MediEvil - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Statek widmo | Opis przejścia MediEvil MediEvil poradnik, solucja

Poniższa strona naszej solucji do gry Medievil zawiera opis przejścia poziomu Statek Widmo. Po bohaterskiej ucieczce i wysadzeniu zamku, Sir Daniel Fortesque wpada w tarapaty, na szczęście ratuje go z opresji wielki sęp i leci z nim wprost na Statek Widmo. Nań zaś musi stoczyć walkę z piratami i jego kapitanem.

Rzeczy do znalezienia

  1. Maczuga
  2. Srebrna Tarcza
  3. Kielich (otrzymacie nową broń lub przedmiot w zależności od wybranego bohatera)
  4. 2 księgi

Opis przejścia poziomu

Na początku poziomu macie księgę która wyjaśnia jak pokonać piratów. Skupcie się na okładaniu oficera, ponieważ będzie wskrzeszać swoich kompanów, wszyscy padną dopiero wraz z jego śmiercią. Zbierzcie Runę Księżyca i użyjcie jej na drzwiach na początku poziomu. Wewnątrz pokonajcie kolejnego oficera i zbierzcie Runę Gwiazdy.

Teraz czeka was pasmo najtrudniejszych pułapek w grze - Statek widmo | Opis przejścia MediEvil - MediEvil - poradnik do gry

Teraz czeka was pasmo najtrudniejszych pułapek w grze! W pierwotnej wersji spędzały one sen z powiek wielu graczom. Pierwsze są zamykające i otwierające się zapadnie, na szczęście możecie spaść i dostaniecie się pod pokład. Zabijcie piratów i weźcie Tarczę.

Teraz jest dosyć prosta sekwencja, unikajcie beczek, kryjąc się we wnękach lub blokując tarczą - Statek widmo | Opis przejścia MediEvil - MediEvil - poradnik do gry

Teraz jest dosyć prosta sekwencja, unikajcie beczek, kryjąc się we wnękach lub blokując tarczą. Wyleczcie się fontanną i otwórzcie drzwi runą. Wykończcie piratów i wejdźcie w miejsce gdzie strzelają kule armatnie. Gdy kula was trafi, spadacie, tracąc całe zdrowie, więc wyczekajcie i wyczujcie w jaki sposób armaty strzelają. Łapcie runę i wracajcie. Teraz musicie skakać po siatkach, możecie też spaść na dół i dostaniecie się pod pokład gdyż wymaga tego Kielich. Wybijcie piratów i idźcie na lewo, unikajcie kul armatnich i przebijajcie się aż do wyjścia. Przeskoczcie przez siatki tym razem nie spadając na dół.

Macie teraz dwie drogi do przedostania się na drugą stronę, łatwiej powinno być po drewnianych plaftormach z armatami - Statek widmo | Opis przejścia MediEvil - MediEvil - poradnik do gry

Macie teraz dwie drogi do przedostania się na drugą stronę, łatwiej powinno być po drewnianych plaftormach z armatami. Jeśli wybraliście drugą drogę, to za pomocą skoku X+R1 dostańcie się na platformę z fontanną zdrowia. Nie spadajcie tym razem na dół gdzie kręcą się szkielety, nie ma tam oficera więc nie zapełnicie nimi Kielicha. Idźcie w prawo i rozwalcie wrogów i przeczytajcie księgę. Wróćcie się teraz i wskoczcie na wirujące platformy, za ich pomocą wskoczcie do klatki, która zawiezie was do ostatniego pirata i Kielicha, którego będziecie mogli już zebrać.

Czeka was teraz walka z Kapitanem statku widma - Statek widmo | Opis przejścia MediEvil - MediEvil - poradnik do gry

Czeka was teraz walka z Kapitanem statku widma. Została ona nieco zmieniona względem pierwowzoru. Wyekwipujcie maczugę i za pomocą płytek naciskowych sterujcie armatą, następnie podpalcie Maczugę i odpalcie armatę, kula musi trafić Kapitana. Unikajcie obiektów którymi do was rzuca, oraz piratów których wskrzesza. Gdy zbijecie mu połowę zdrowia, zacznie padać deszcz i zgasi się ogień. Kapitan będzie teraz rzucać masą przedmiotów, ostatnim z nich będzie bomba zapalająca. Musicie ustawić się tak, żeby kapitan rzucił w armatę i ją odpalił, jednocześnie ustawiając armatę w jego kierunku. Jest to zdecydowanie najtrudniejszy poziom oraz boss więc potrzeba wytrwałości i odrobiny szczęścia. Za jego pokonanie otrzymacie trofeum "Jolly Roger już śpi".

1 - Statek widmo | Opis przejścia MediEvil - MediEvil - poradnik do gry