Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

MediEvil - poradnik do gry

MediEvil - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Dyniowy wąwóz | Opis przejścia MediEvil MediEvil poradnik, solucja

Poniższa strona naszej solucji do gry Medievil zawiera opis przejścia poziomu Dyniowy wąwóz. Nasz kościsty przyjaciel wkracza na pola dyniowe, strzeżone przez Dyniowego Króla i jego podwładnych. Uważajcie na ich ostre jęzory!

Rzeczy do znalezienia

  1. Maczuga
  2. Srebrna tarcza
  3. Kielich (w Hali Herosów otrzymacie dwa kufry ze złotem)
  4. 1 księga

Opis przejścia poziomu

Idźcie wzdłuż wąwozu aż do pierwszego rozwidlenia. Pokonajcie skaczące dynie i agresywne korzenie i wejdźcie do jaskini. Znajdziecie w niej Runę Księżyca, Maczugę, Gargulca kupieckiego i jak się już na pewno domyśliliście - ceglaną ścianę do rozbicia. Rozbijcie ją i wskoczcie do dziury. Wrócicie tutaj później po Kielich, póki co musicie nacieszyć się kufrem złota. Wyjdźcie z jaskini, zbierając po drodze Fiolkę zdrowia i wróćcie się na moment do tyłu. Zbierzcie mieszek ze złotem, rozbijcie skały i zabijcie Dyniowe rośliny. Teraz idźcie do przodu aż dojdziecie do miejsca z dwoma budynkami, zabijcie dyniogłowych, użyjcie niebieskiej runy i wejdźcie do budynku. Teraz musicie biegać w kółko w kierunku ruchu zegara, żeby podnieść kładkę i sięgnąć Runę Chaosu. Po jej zebraniu wyjdźcie z budynku i wejdźcie do drugiego po kładce (tej po której skacze mała dynia). Rozprawcie się z dyniami i zbierzcie skarby. Otwórzcie teraz runą bramę i wejdźcie w nowy obszar.

Zetrzyjcie wszystkie dynie na papkę, po lewej macie fontannę zdrowia - Dyniowy wąwóz | Opis przejścia MediEvil - MediEvil - poradnik do gry

Zetrzyjcie wszystkie dynie na papkę, po lewej macie fontannę zdrowia. Trzymajcie się prawej strony, powinniście dojść do jedynej księgi na tym poziomie. Teraz ostrożnie skaczcie po grzybach, ale uważajcie, żeby nie wpaść do błota, bo skończy się to zgonem. Wskoczcie w przesmyk z dwoma mieszkami złota, weźcie Runę Ziemi i podejdźcie do drewnianych drzwi. Zaatakuje was dwóch halloweenowych koleżków i otworzą te drzwi. Wróciliście teraz do lokacji poprzedniej, użyjcie zdobytej runy i idźcie na górę, oczyszczając sobie drogę (dobrze sprawdzają się tutaj noże do rzucania). Zbierzcie Runę Gwiazdy oraz Srebrną Tarczę i wróćcie do miejsca, w którym znaleźliście Zieloną Runę Ziemi. Stamtąd przeskoczcie na grzyba i wejdźcie dalej do wąwozu i użyjcie nowo znalezionej runy.

Musicie teraz pokonać korzeniowego potworka - Dyniowy wąwóz | Opis przejścia MediEvil - MediEvil - poradnik do gry

Musicie teraz pokonać korzeniowego potworka. W tym celu atakujcie (najlepiej Pałaszem) korzenie, dopóki głowa korzenio-cosia nie zjedzie na dół i nie pęknie. Podnieście Runę Czasu i od razu ją użyjcie, teraz otworzą się dwie bramy. Najpierw idźcie w lewo i za pomocą Maczugi rozbijcie głazy, zbierzcie wszystkie skarby, po czym wróćcie i idźcie w prawo. Wybijcie wszystkich wrogów, powinniście móc po tym zebrać Kielich, jednak musicie się po niego wrócić niemal na sam początek poziomu. Kielich jest w miejscu, gdzie podnieśliście pierwszą - niebieską Runę Księżyca, w miejscu gdzie za pomocą Maczugi rozbijaliście ceglaną ścianę. Po zdobyciu Kielicha wracajcie do miejsca w którym byliście i za pomocą grzyba dostaniecie się na koniec Dyniowego Wąwozu. Przed opuszczeniem lokacji zagadajcie jeszcze Gargulca po prawej.

1 - Dyniowy wąwóz | Opis przejścia MediEvil - MediEvil - poradnik do gry
2 - Dyniowy wąwóz | Opis przejścia MediEvil - MediEvil - poradnik do gry