Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

MediEvil - poradnik do gry

MediEvil - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Jezioro | Opis przejścia MediEvil MediEvil poradnik, solucja

Poniższa strona naszej solucji do gry Medievil zawiera opis przejścia poziomu Jezioro. Dzięki Przewodnikowi Sir Daniel dopływa do jeziora Mellowmede, zatopionego miasta, albo i nie. Tak czy siak musicie rozwiązać zagadkę jezior,a by móc przejść dalej.

Rzeczy do znalezienia

  1. Srebrna tarcza
  2. Kielich (otrzymacie nową broń lub przedmiot w zależności od wybranego bohatera)
  3. 2 księgi

Opis przejścia poziomu

Przeczytajcie księgę po czym ostrożnie kroczcie pomostami, strzelając w Rybie potwory, dojdziecie do dźwigni z mostem. Jeszcze jej nie przekładajcie, idźcie w lewo. Dojdziecie do miejsca z Wartownikami i Strażnikami Mellowmede. Zabijcie wszystkich i zbierzcie Runę Ziemi na pomoście, po czym wejdźcie do ruin i pogadajcie z Gargulcem, obok niego jest wyjście z poziomu. Zbierzcie Runę Chaosu i wróćcie aż do dźwigni z mostem. Obróćcie most tak, aby móc iść w prawo, dzięki temu dojdziecie do wielkiego wiru. Zbierzcie Runę Czasu i księgę, następnie wszystkie 3 runy umieśćcie w specjalnych urządzeniach. Dzięki temu będziecie mogli wskoczyć w wir i przejść przez wodny tunel.

W ruinach za nim jest jeszcze niedostępny Kielich, ale za chwilę po niego wrócicie - Jezioro | Opis przejścia MediEvil - MediEvil - poradnik do gry

W ruinach za nim jest jeszcze niedostępny Kielich, ale za chwilę po niego wrócicie. Rozprawcie się z żółwiopodobnymi stworami i teraz powinniście móc już zebrać Kielich. Idźcie dalej i zbierzcie Runę Gwiazdy, przejdźcie przez mały przesmyk w drewnianym płocie i uruchomcie dźwignię. Teraz idźcie przez nowo otwartą bramę i znowu w lewo. Przy kryształowych wrotach użyjcie runy i opuśćcie ten poziom. Jeśli macie ustawiony most tak, że nie da się przejść, użyjcie wzmocnionego skoku (X+R1).

1 - Jezioro | Opis przejścia MediEvil - MediEvil - poradnik do gry