Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

MediEvil - poradnik do gry

MediEvil - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Szpital dla obłąkanych | Opis przejścia MediEvil MediEvil poradnik, solucja

Poniższa strona naszej solucji do gry Medievil zawiera opis przejścia misji Szpital dla obłąkanych. Daniel Fortesque wchodzi do szpitala. Teraz będzie musiał przebić się przez hordy wariatów, by móc uwolnić burmistrza.

Rzeczy do znalezienia

  1. Smoczy Klejnot
  2. Srebrna Tarcza
  3. Kielich (otrzymacie nową broń lub przedmiot w zależności od wybranego bohatera)
  4. Na tym etapie nie ma ani jednej księgi

Opis przejścia poziomu

Na początku poziomu spadnijcie w dół i rozwalcie wszystkich przeciwników, dopóki nie otworzy się zapadnia. Skok do dziury i kolejna fala wariato-zombie do pogromienia, jednak teraz dodatkowo będą do was strzelać dwie armaty, więc bądźcie cały czas w ruchu. Na hordy wrogów świetnie sprawdza się Ognisty Łuk (broń od Centaura w Hali Herosów), naładujcie go, przytrzymując Kółko by wystrzelić wybuchową strzałę podpalającą wszystkich wkoło eksplozji. Gdy wybijecie wszystkich, otworzą się drzwi do kolejnego pomieszczenia. Następne pomieszczenie to walka z zombie-wariatami, nietoperzami i bezgłowymi zombie. Po pokonaniu wszystkich nie wpadajcie jeszcze w dziurę, tylko zbierzcie Srebrną Tarczę i skarby które spadną po ukończeniu fali.

Wpadniecie teraz do okrągłego pomieszczenia z - Głowotłukami - Szpital dla obłąkanych | Opis przejścia MediEvil - MediEvil - poradnik do gry

Wpadniecie teraz do okrągłego pomieszczenia z - Głowotłukami. Wybijcie całą hordę szaleństwa, po końcu fali zbierzcie fiolki ze zdrowiem i zakupcie amunicję u Gargulca. Teraz przed wami jest ostatnia arena, dwie armaty, wariaci i lawa przedzielająca pomieszczenie na pół. Wpadnięcie do lawy to zgon więc ostrożnie. Wyjdźcie z areny, zbierzcie złoto, Kielich i Runę Ziemi. Otwórzcie celę z burmistrzem i weźcie drugi Smoczy Klejnot.

1 - Szpital dla obłąkanych | Opis przejścia MediEvil - MediEvil - poradnik do gry