Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

MediEvil - poradnik do gry

MediEvil - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Powrót na cmentarz | Opis przejścia MediEvil MediEvil poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Medievil znajdziecie solucję poziomu Powrót na cmentarz. Fortesque pokonał swojego pierwszego bossa i zdobył Klucz z Czaszką. Teraz musi wrócić na cmentarz i użyć tego klucza by otworzyć ogromną bramę i wydostać się z nekropolii. Nie będzie to takie proste, gdyż wyjścia z cmentarza strzegą Strażnicy.

Rzeczy do znalezienia

  1. Srebrna tarcza
  2. Kielich Dusz (w Hali Herosów otrzymacie dwa kufry ze złotem)
  3. 4 księgi
  4. Nowa umiejętność - szarża z tarczą

Opis przejścia poziomu

Poznajecie to miejsce? Tak, to końcówka poziomu Cmentarz, jednak poziom wody znacząco się obniżył, co pozwala dostać się do sekretu. Przy moście na pewno zauważyliście przepływające trumny. Uwaga na most, zarwie się gdy tylko na niego wejdziecie! Musicie wskoczyć na jedną z trumien, dzięki niej popłyniecie do sekretnego obszaru. Znajdziecie w nim 5 kufrów, dwie fiolki ze zdrowiem i księgę. Wróćcie do rowu i przebijajcie się przez truposzy, wskoczcie na półkę z Kupieckim Gargulcem, weźcie mieszek i nową Srebrną Tarczę, zniesie ona 250 punktów obrażeń.

Zostało jeszcze 70% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie