Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

MediEvil - poradnik do gry

MediEvil - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Kryształowe Jaskinie | Opis przejścia MediEvil MediEvil poradnik, solucja

Poniższa strona naszej solucji do gry Medievil zawiera opis przejścia poziomu Kryształowe Jaskinie. Kryształy! Mnóstwo kryształów! Jednak żadnego z nich nie będzie dane wam zabrać, Zarok planuje użyć ich nieznanej mocy do swoich mrocznych eksperymentów. Krążą plotki, że kryształów strzeże smok.

Rzeczy do znalezienia

  1. Srebrna tarcza
  2. Kielich (otrzymacie nową broń lub przedmiot w zależności od wybranego bohatera)
  3. 2 księgi
  4. Smocza zbroja

Opis przejścia poziomu

Wystrzelajcie latające demony (dwie ogniste strzały wystarczą by powalić jednego), przejdźcie przez kryształy. Po lewej dostrzec możecie Kielich (jeszcze nie zapełniony). Wejdźcie do jaskinii, zagadajcie Gargulca i rozbijcie kryształy (wystarczy samym mieczem). Idźcie najpierw prosto i unikając ogni kryształu zbierzcie Runę Ziemi. Idźcie teraz w prawo, uważajcie na złodziejskie chochliki (te same co w Mauzoleum). Oczyśćcie korytarz z wrogów i skarbów, przeczytajcie księgę i użyjcie runy. Idźcie w lewo pod wodospad, czeka tam na was walka z - Wrednym Starym Smokiem.

Zbierzcie wszystkie skarby, Runę Gwiazdy i księgę, teraz w oczodołach rzeźby umieśćcie wcześniej zdobyte Smocze Klejnoty - Kryształowe Jaskinie | Opis przejścia MediEvil - MediEvil - poradnik do gry

Zbierzcie wszystkie skarby, Runę Gwiazdy i księgę, teraz w oczodołach rzeźby umieśćcie wcześniej zdobyte Smocze Klejnoty. Wyekwipujcie młot i uderzajcie nim o podłoża w schemacie:

Uderzenie w lewą część (czerwony kryształ) podłoża spowoduje runięcie kryształu na środkową część

Uderzenie w środkową część (błękitny kryształ) podłoża spowoduje runięcie kryształu na prawą część

Uderzenie w górno-prawą część (zielony kryształ) podłoża spowoduje runięcie kryształu na prawą część

Uderzenie w prawą część (niebieski kryształ) podłoża spowoduje runięcie kryształu na lewą część

Analogicznie uderzajcie w te podłoża tak, aby na głowę smoka spadały kryształy i zbijcie mu cały pasek energii. Za pokonanie smoka dostaniecie Smoczy Pancerz oraz trofeum "Smoking ze smoka". Jeśli udało się wam zranić samych siebie spadającym kryształem, dostaniecie dodatkowo trofeum "Tego trzeba unikać!".

Opuśćcie ten obszar.

Idźcie wzdłuż jaskinii, obejdźcie dziurę z wodą i wybijcie wszystkie stwory - Kryształowe Jaskinie | Opis przejścia MediEvil - MediEvil - poradnik do gry

Idźcie wzdłuż jaskinii, obejdźcie dziurę z wodą i wybijcie wszystkie stwory. Nie dość że znajdziecie się na początku obszaru, to dodatkowo możecie zebrać Kielich. Idźcie na rozwidleniu w lewo i użyjcie Runy, przejdźcie przez most i do wyjścia.

1 - Kryształowe Jaskinie | Opis przejścia MediEvil - MediEvil - poradnik do gry