Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

MediEvil - poradnik do gry

MediEvil - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Zaczarowana Ziemia | Opis przejścia MediEvil MediEvil poradnik, solucja

Poniższa strona naszej solucji do gry Medievil zawiera opis przejścia poziomu Zaczarowana Ziemia. Sir Daniel Fortesque po zdobyciu Mrocznego Artefaktu i dwóch Smoczych Klejnotów wyrusza na północ do zaczarowanego lasu. Jednak nie wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Rzeczy do znalezienia

  1. Miedziana tarcza
  2. Kielich (otrzymacie nową broń lub przedmiot w zależności od wybranego bohatera)
  3. 4 księgi

Opis przejścia poziomu

Na tym poziomie jest ukryty drugi poziom - Mrówcze jaskinie, na początku gry idźcie w lewo do kotła i za pomocą Talizmanu Wiedźmy przyzwijcie ją i pomóżcie jej. Solucja tego poziomu znajduje się po Zaczarowanej Ziemi.

Obok wiedźmy jest pierwsza księga i Trujące Rośliny do zabicia - Zaczarowana Ziemia | Opis przejścia MediEvil - MediEvil - poradnik do gry

Obok wiedźmy jest pierwsza księga i Trujące Rośliny do zabicia. Po prawej stronie jest kolejna księga, teraz idźcie w stronę jeziorka i wybijcie leśne stwory po czym dostrzeżecie kolejną księgę. Wyleczcie rany fontanną i obejdźcie wielkie drzewo przed wami, za nim jest mieszek. Wejdźcie teraz na drewnianą kładkę na linach, zawiezie was ona do gniazda Smokoptaka. Po grzybach wejdźcie na szczyt, po czym szybko wypchnijcie wszystkie jaja spoza gniazda i unikajcie ataków ptaszora. W jednym z nich jest Runa Ziemi. Teraz wracajcie z powrotem na dół, do jeziorka.

Zostało jeszcze 56% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie